Шкільний урок волонтерства

Учні 8-А класу взяли участь у конкурсі «Шкільний урок волонтерства». Організаторами конкурсу є ГО «Українська Волонтерська Служба», «Рух Олександра Педана ДЖУНІОРС» та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України.
Мета уроку-розповісти, що таке волонтерська діяльність та надихнути учнів, як  своїми діями вони можуть вплинути на розв’язання соціальних проблем у своєму місті, громаді та країні.

Волонтерство – це не лише важлива складова громадського активізму, але і  цінний навчальний і виховний досвід для молоді.
Умовою проведення уроку було обов’язкове включення двох елементів: опитування учнів від U- report на початку та руханка від Juniors в середині уроку.
Опитування проводилось з дослідницькою метою, а руханка сприяє покращенню фізичного й ментального здоров’я учнів.