Хліб усьому голова

У цей складний час, коли лютий ворог безжально нищить  наші родючі чорноземи викрадає і спалює наші багаті врожаї, які годують величезну  частину світу - наш надзвичайно мужній і працьовитий український народ дає гідну відсіч  окупантам.  Ми впевнені, що країна,  яка вирощує хліб і народжує надзвичайних людей -  НЕПЕРЕМОЖНА! Покоління, якому відновлювати і розбудовувати Україну в майбутньому,  уже зараз сіє маленькі зернятка патріотизму: навчається шанувати українські звичаї та обряди,  шанобливо ставитись до хліба, до рідного слова, до української пісні.

Учні 2-Б  класу, (класовод Ратошнюк А.А.) підготували свято "Хліб усьому голова". Вони інсценізували шлях хліба від лану до столу, співали українські народні пісні, в'язали сніпки, змагались, хто швидше збере в'язку бубликів, хто більше назве виробів із борошна, навіть розповідали, як спекти хліб! А ще були танці, жарти і частування запашним короваєм, який  спекла бабуся учениці. Батьки, що були присутні на святі з гордістю відзначили - їх діти дорослі, розумні і ростуть справжніми українцями!