Як розпізнати фейк?

Посилання в тексті:
Безкоштовний відеокурс www.bit.ly/OSINT_edu

Ігровий мультимедійний онлайн-посібник "Медіа Драйвер" www.mediadriver.online

Видання розроблено та реалізовано Міністерством інформаційної політики спільно з проектом ЄС «Association4U». Мета - підвищення інформаційної грамотності населення.  Брошура містить основні правила особистої інформаційної гігієни, що дозволять пересічному громадянину убезпечити себе від фейків і дезінформації.

Стаття на сайті Міністерства інформаційної політики

З Новим 2019 роком!

Дорогі учні, батьки та працівники школи!

Від щирого серця вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Від нас відходить 2018 рік, непростий, але водночас надзвичайно продуктивний. Ми повинні сміливо, без побоювань і озирання на минулі невдачі, увійти у Новий 2019 рік. Щиро вірю — він буде успішним для кожного з Вас.

Бажаю Вам новорічних див, бадьорого настрою, хай колядники засіють у вашому домі добро і злагоду, а Боже благословення береже ваші сім‘ї, близьких та друзів!

В пору цю, коли падає сніг

І морози чимдуж припікають,

Знов на землю спішить Новий рік –

З ним сердечно усіх вас вітаю.

Зичу сонця та світлих надій,

Миру й втіхи на кожному кроці,

Також здійснення планів і мрій

У прийдешньому Новому році!

З повагою: директор школи П.В.Коротун

Бобер 2018

Шановні учасники конкурсу «Бобер-2018»!

Конкурс «БОБЕР-2018» завершився. За попердніми даними у ньому взяли участь понад 110 тисяч учнів зі всієї України. Серед них є 38 учнів нашої школи.

Упевнено крокує конкурс «Учитель року-2019»

На виконання Указу Президента України  від 29 червня  1995 року №489 «Про Всеукраїнський конкурс «Учитель року», Положення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого  постановою  Кабінету Міністрів  України  від 11  серпня 1995 року № 638 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16 травня 2018 року №370),

Вінок вити – життя любити

Вінок – справжній символ любові до роду, до наших традицій, до Батьківщини. Український вінок – це диво нашого народу, адже  кожна квіточка не лише прикрашала голову дівчини, а й слугувала оберегом, дарувала їй силу та вроду…

Уміння проводити життя – це насамперед уміння не вкорочувати його

Що ми сьогодні варті без здоров‘я? Чи буде прекрасним життя, коли здоров'я нас «підводить»? На ці та інші запитання давали відповіді учні 8-Б класу на тренінговому занятті «Алкоголь, тютюн, наркотики – шляхи безпечного життя без них». Учні активно працювали в групах, створюючи колажі та міні –презентації  «Я вибираю життя», «Не будь таким! Думай про майбутнє!», «Цінуй своє життя».

Факт vs фейк

13 грудня 2018 року в рамках проведення тижня інформатики в школі, було організовано та проведено семінар з медіаграмотності для вчителів на тему: "Факт vs фейк". Захід відбувся в кабінеті інформатики школи. Присутні змогли ознайомитися з означенням фейкових новин та порадами щодо їх виявлення в оточуючому інформаційному просторі.