Твори добро

«Твори добро» - під таким гаслом пройшла година спілкування в 9-Б класі. Долучаючись до Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства», здобувачі освіти, своїми влучними твердженнями, намались донести до учасників заходу, що для людей дуже важливо мати в серці почуття любові, милосердя. Завжди бути  добрими до людей, поважати старших, розуміти свою причетність до всіх подій, які відбуваються у житті.

Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!

Щороку четверта субота листопада – день великого суму та скорботи для всіх українців. Ця пам’ятна дата має нагадувати про жахливі події, пов’язані з геноцидом, вчиненим стосовно українського народу. Цей, сповнений скорботи день, названо Днем пам’яті жертв Голодоморів, які мали місце в 1921-1923 рр., 1932-1933рр. та 1946-1947 рр. Найтрагічнішим та найжахливішим за наслідками став масовий голод 1932-1933 рр. Відомо, що за цей період від голоду, штучно та планомірно впровадженим в життя верхівкою радянської влади, загинуло понад 7 мільйонів осіб. 

Тиждень історії  (13.11-17.11.2023)

З метою формування інтересу в учнів до навчальних предметів, розширення знань, розвитку їх творчих та інтелектуальних здібностей, залучення учнів до різноманітної діяльності за інтересами, сприяння всебічному розвитку особистості, зацікавленості історією інтелектуального розвитку, відповідальності, взаємоповаги, любові до України, толерантного відношення до народів інших держав, відповідно до річного плану роботи закладу на 2023-2024 навчальний рік  та з метою з 13.11.2023 по 17.11.2023 в ліцеї проводився  Тиждень історії.  

Вистояли на майдані - переможемо у війні!

Україна прагне миру

Сьогодні в нашому ліцеї учні 7-А класу провели відкриту виховну годину "Україна прагне миру".
Про мир і щастя мріють люди з давніх-давен, скільки існує людство, стільки й живе у серцях чарівна мрія про мир. Бо ж лише коли мир є, можуть здійснюватися всі найзаповітніші мрії людини, її надії й помисли, кожен може реалізувати себе повністю, розкрити свої таланти.

Міжнародний день толерантності 2023

Щорічно 16 листопада відзначають Міжнародний день толерантності. Його запровадили, коли ЮНЕСКО у 1995 році ухвалила Декларацію принципів толерантності.
В основі цього документу лежать положення, проголошені в Загальній декларації прав людини. У цей день також згадують про насильство, релігійне переслідування та інші речі, яким не місце в сучасному світі.

Профорієнтація МВС

У ході вступної кампанії в заклади вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, у закладі освіти 15.11.2023 відбулася профорієнтаційна зустріч старшокласників із інспектором з КЗ відділу поліції № 4 Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області майором поліції Тетяною Ткачук.

Чемпіонат Вінницької області з Козацького двобою

11.11.23. у місті Бар Вінницької області, відбувся Чемпіонат Вінницької області з Козацького двобою у розділах Боротьба, Борня 3 , Герць 3. У даному заході прийняли участь 9 клубів з різних регіонів нашої області, загальна кількість учасників 130, серед яких були і наші учні, вихованці спортивного клубу «Булат», (тренер Шандура С.О.).

Відкритий Кубок Вінницької області з кікбоксингу WAKO

5 листопада2023 року у місті Бар, відбувся Відкритий Кубок Вінницької області з кікбоксингу WAKO серед молодших вікових груп.

Учень нашого ліцею ,Лавринчук Євгеній, вихованець Першої православної парашутно-десантної школи м. Погребище (тренери Хамрило С.С., Сачук В.С.), виборов срібну нагороду у поєдинках.