Звіт директора ліцею

Оголошення!!!

14 червня 2024 року о 10:00 в актовій залі КЗ "Погребищенсьий ліцей №2" відбудеться звіт директора за роботу закладу освіти у 2023-2024 навчальному році. Запрошуємо представників учнівського самоврядування, бітьківську спільноту та представників громадськості.

Випуск 9Б 2024 р.

П'ять років... Як непомітно пролетів цей час... Попереду звершень пора, нові перемоги й важливі миті.

І ми усі, ваші вчителі, раді будемо вас тут зустріти! А сьогодні талану вам бажаємо разом з батьками, пам'ятайте: завжди у думках ми поряд із вами!

Випуск 9А 2024 р.

Випускний - один із найхвилюючих моментів!

Нарешті ця довгоочікувана подія настала у житті випускників 9-А класу! Цей день діти запам'ятають надовго, адже кожен момент під час свята був для них та усіх присутніх яскравим і неповторним!!!

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні батьки наших першокласників!

КЗ "Погребищенський ліцей 2" запрошує Ваших діток на підготовчі заняття,які відбудуться з 10.06 по 14.06.2024 р.

Заняття розпочнуться у понеділок о 9 годині.

Дирекція ліцею

4 червня в Україні – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Цього дня дзвіночки дзвенітимуть по всій країні…

Цей передзвін символізує голоси маленьких українців, яких вже ніколи не почують батьки.

Останній дзвінок 2023-2024 н.р.!

Сьогодні на подвір’ї нашого ліцею, пролунав Останній дзвінок 2023-2024 н.р.!

Особливим це свято було для наших випускників, для яких це свято в стінах ліцею відбулося востаннє! В добру путь, любі одинадцятикласники!

Відкрите засідання педагогічної ради

УВАГА!!!

Запрошуємо батьківський загал взяти участь у відкритому засіданні педагогічної ради з питань профілактики проявів агресії та насилля серед здобувачів освіти, яка відбудеться  31.05.2024  об 11.00.

Прощавай, Букварику!

На кінець навчального року у 1 класі відбулося свято «Прощавай, Букварику!».

На святі діти показали свої уміння декламувати вірші, розгадувати загадки, розв’язувати віршовані задачі.

Дитинство – найщасливіша пора

«Усі ми родом з дитинства» - сказав колись письменник Антуан де Сент-Екзюпері. Напевне, саме тому спогади про дитячі роки супроводжують нас протягом всього життя, і чим далі, стають все яскравішими та дорожчими.

24 травня у нашому ліцеї, учнями 4-А класу, було проведено свято «Дитинство – найщасливіша пора».

Щаслива родина-майбутнє України

22 травня у 5-Б класі відбулося родинне свято "Щаслива родина-майбутнє України" .
На ньому зібралися не тільки діти, а й гості: батьки, бабусі, дідусі, вчителі.
З уст дітей лунали подяки рідним та близьким. Діти співали, танцювали ,розказували вірші, а також згадали рідних, близьких і всіх воїнів які віддали своє життя за Україну.