Вітаємо переможців зональних змагань регіонального етапу проекту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з волейболу"(юнаки)

18 березня, в м.Іллінці, на базі Дитячо-юнацької спортивної школи  відбулися зональні змагання регіонального етапу проекту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з волейболу"(юнаки). Метою змагань є залучення якомога більшої кількості школярів до занять фізкультурою і спортом, формування в них лідерських якостей, знайомство з новими людьми.

Борітеся — поборете!

В історії нашого народу є імена, які становлять його славу, велич і національну гордість. Саме таким є для України Кобзар. Геній поетичного слова, прозаїк, драматург, художник, етнограф, історик, політик, співак — Тарас Григорович Шевченко.

English is fun!

Другий (територіальний) етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з черліденгу» серед учнів закладів загальної середньої освіти Погребищенської міської територіальної громади

1 березня відбувся другий (територіальний) етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з черліденгу» серед учнів закладів загальної середньої освіти Погребищенської міської територіальної громади.

Річниця нашої незламності...

Вітали наших спортсменів!