Пославський Юрій Михайлович (19.10.1981 - 21.10.2023)

5 листопада 2023 року в селищі Погребище Друге Погребищенської територіальної громади провели в останню путь ще одного мужнього Захисника Пославського Юрія Михайловича, який героїчно загинув 21 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу н.п. Піщанівка Херсонської області.
Солдата Пославський Юрій Михайлович, народився 19 жовтня 1981 р. в селищі Погребище Друге. Навчався в Очеретнянській середній школі. Після школи був зарахований до ВПУ – 42, де здобув професію водія-тракториста. Працював зварювальником на Київському електровагоноремонтному заводі. Мав двох дітей: доньку Машу та сина Артема. Війна триває, і саме завдяки таким як Юрій банда вбивць, мародерів не дісталася до наших осель, родин і не зробили з них Ірпеня і Бучі. Він є для нас взірцем справжнього патріотизму, відваги, самопожертви заради нас, заради України. Юрій Михайлович охороняв наш спокій, наш сон, охороняв наші світанки і блакитне небо, захищав кожного з нас, захищав незалежну, вільну Україну. У цю лиху скорботну годину висловлюємо найщиріші співчуття всім рідним і близьким полеглого Воїна. Вічна пам’ять захиснику України.