Дмитрук Андрій Васильович (3.11.1969 - 27.10.2023)

5 листопада у Погребищенській територіальній громаді попрощалися та провели в останню путь нашого Захисника Дмитрука Андрія Васильовича, життя якого обірвалося 27 жовтня 2023 року.
Сьогодні ми прощаємось із нашим земляком – Героєм, жителем с. Довжок, водієм-майстром майстерні з ремонту озброєння взводу матеріально-технічного забезпечення 2 гаубичного артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи Національної Гвардії України, солдатом Дмитруком Андрієм Васильовичем, який помер 27 жовтня 2023 року в КНП «МЛЕ ТА ШМД» м. Запоріжжя внаслідок ускладнень соматичного захворювання. Андрій Васильович народився 3 листопада 1969 року в селі Довжок Погребищенського району Вінницької області. В 1987 році закінчив Очеретнянську середню школу. Закінчив Зозівське училище №33, де здобув професію водія. В 1987 був призваний до лав радянської армії. З липня 1990 року по 2019 рік працював у колгоспі «Прогрес» в с. Довжок. З вересня 2004 року по 2019 рік працював на Київському електровагонноремонтному заводі селища Погребище Друге. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя. У наших серцях, у нашій пам’яті він навічно залишиться незламним Героєм, відданим сином своєї родини, безстрашним воїном України. Вічна слава ! Вічна пам’ять.