Шоломіцький Дмитро Іванович (06.04.1987 - 01.03.2023)

6 березня 2023 року в останню дорогу усім селом та громадою проводжали воїна Шоломіцького Дмитра Івановича, який героїчно загинув в районі м.Кремінна Сєвєродонецького району Луганської області 1 березня 2023 року.
Ми прощаємося з Героєм Шоломіцьким Дмитром Івановичем, який народився 6 квітня 1987 року в с.Черемошне Погребищенського району Вінницької області. В 1994 році пішов до першого класу Черемошненської школи. Середню освіту здобув у Степанківській школі, яку закінчив у 2002 році. Далі закінчив Погребищенське ВПУ-42, отримавши спеціальності газоелектрозварювальника та водія категорії «С». З 2005 року розпочав трудову діяльність в ТОВ «Хлібодар» с. Черемошне, де спочатку працював різноробочим, а потім –охоронцем. Дмитро 22 березня минулого року взяв до рук зброю та щодня плече-в-плече з побратимами наближав Перемогу.
Він боровся з ворогом та мріяв, щоб його доня, односельці та всі українці жили під мирним небом і реалізовували задумане, розбудовували громаду, країну та своєю працею робили їх кращими. Та, на жаль, повернувся, щоб навіки полягти у рідній землі. Бракує слів, щоб передати душевний біль. Висловлюю щирі співчуття рідним Дмитра Івановича. У наших серцях, у нашій пам’яті він навічно залишиться незламним Героєм, відданим сином своєї родини, безстрашним воїном України