Герасюк Микола Леонідович (08.08.1983 - 04.03.2023)

9 березня 2023 року, у с. Новофастів попрощалися та провели в останню дорогу нашого Захисника Герасюка Миколу Леонідовича, який віддав найцінніше – своє життя, за свободу і незалежність нашої держави. Молодий та мужній воїн показав приклад справжнього патріота, приклад хоробрості і відваги. Він чесно і до кінця виконував свій обов’язок воїна і громадянина.
Герасюк Микола Леонідович народився 8 серпня 1983 року в с.Новофастів Погребищенського району Вінницької області. З 1990 р. по 2000 рік навчався в Новофастівській середній школі. Після закінчення школи вступив у Зозівське СПТУ – 33, в якому отримав спеціальність тракториста. Потім вступив до лав Збройних Сил України. Після повернення зі служби розпочав трудову діяльність в ТОВ ПК «Зоря Поділля». До повномасштабного вторгнення працював у м.Вінниця на пилорамі Берлінек. Коли настав час захищати свою державу у 2014 році, - зробив це без вагань. Був учасником АТО, ООС 2014/2015 рр., 2018/2019 рр., а після повномасштабного вторгнення росії на нашу землю. Микола знову у 2022 році став на захист рідної землі. Загинув під час виконання бойового завдання 4 березня 2023 року біля населеного пункту Старі Шепелиці Вижгородського району, Київської області.
У лиху годину лютої війни з росією Микола віддав своє життя за рідну землю, український народ. Світла пам'ять про Героя буде вічно жити в широких пшеничних полях, в синьому небі, в тихих водах річок. Україна вистоїть, стане ще сильнішою та в кожному ударі серця українця житиме вічна пам'ять про страшні події війни і її Героїв.
Світлих і легких хмаринок тобі, Воїне України! Дякуємо тобі, Герою!.. Пам’ять про тебе житиме вічно!