Косов Олег Володимирович (05 березня 1974 р. - 03 серпня 2023 р.)

9 серпня 2023 року у м. Погребище поховали Героя Олега Косова, який помер 3 серпня 2023 року в КНП «Запорізька обласна клінічна лікарня» після поранення, яке отримав внаслідок виконання бойових завдань в районі н.п.Оріхів Пологівського району Запорізької області.
Ми прощаємося з сержантом, начальником групи технічного забезпечення взводу зв’язку Косовим Олегом Володимировичем, який віддав своє життя за мир і спокій у наших домівках, за волю і незалежність нашої країни. Олег Володимирович народився 5 березня 1974 року в місті Харків. Початкову освіту здобував з вересня 1981 року в Булаївській школі, середню освіту - в Погребищенській школі -інтернат. Після закінчення школи працював в селі Булаї трактористом. Проходив службу в армії в 1992-1993 роках. Після армії навчався в ДТСААФі м.Погребище на водія. До мобілізації працював у м. Вінниця таксистом. Щоб боронити рідну землю, Олег 6 жовтня 2022 року взяв до рук зброю та щодня плече-в-плече з побратимами наближав Перемогу. Він боровся з ворогом та мріяв, щоб його син, рідні, земляки та всі українці жили під мирним небом, реалізовували задумане, розбудовували громаду і країну та своєю працею робили їх кращими. Бракує слів, щоб передати душевний біль. Висловлюємо щирі співчуття рідним Олега Володимировича. Вічна слава. Вічна пам’ять.
Поховали воїна під залпи останнього салюту та Гімну України на місцевому кладовищі, в місті Погребище.
На віки-вічні ім`я Олега буде вписане в історію нашої громади та України як Героя.