Галянт Богдан Петрович (29 липня 1982 р. - 15 липня 2023 р.)

18 липня 2023 року у селі Бухни поховали Героя Богдана Галянта, який 15 липня 2023 року раптово помер після ротації у розташуванні військової частини.
Ми прощаємося з молодою людиною, з відважним воїном, добровольцем Галянтом Богданом Петровичем, який від початку війни з окупантом 25 лютого 2022 року зі зброєю в руках захищав кордони України. Він розумів, що ніхто, крім нас не збудує країни і не буде боротися за нашу свободу. У цю лиху скорботну годину висловлюємо найщиріші співчуття батькам, сестрам, дружині, дітям, всім рідним і близьким полеглого Воїна. Герої української землі не вмирають, і світла пам’ять про них буде жити вічно в широких пшеничних полях, синьому небі, в бистрих водах наших річок. Кожний, хто буде проходити повз цей цвинтар, обов’язково прийде і вклониться могилі молодого героя. Спи спокійно, Солдате. Добра світла пам’ять про тебе і вдячність за твій подвиг назавжди залишаться у наших серцях. Вічна пам’ять захиснику України. Ніколи не забудемо. Герої не вмирають. Героям слава».
Богдан Петрович народився 29 липня 1982 року в місті Київ. Навчався в ЗОШ №185 в м. Києві. Зростав хлопець дружнім та добрим, з величезним бажанням допомагати іншим, і проніс ці якості через все життя. Освіту здобував у Вищому професійному училищі в місті Києві за професією «Кранівник». Вже життя пропрацював у будівельні галузі. Мав золоті руки. Не було такої роботи, яку не вмів би зробити Богдан Петрович. Де б не працював, всюди мав шану і повагу, адже був відповідальним та працьовитим. В 2017 році в Бухнах зустрів свою долю - дружину Юлію. У шлюбі народилася донечка Катя. А також з любов′ю і турботою, як рідний батько виховував ще п’ятьох дітей: Дмитра, Олександра, Ярослава, Анну та Тетяну. Ніс службу в Миколаєві, Херсоні, Донецькій області. Мужній, дисциплінований, надійний. Він любив життя, свою сім′ю, дружину, але безжальна смерть не щадить нікого. Забирає найкращих - молодих та дужих, цвіт нації. Ми у вічному боргу перед захисниками нашої Батьківщини, перед їх родинами, адже наш щоденний спокій і мирне небо над головою даються занадто високою ціною – втратою людського життя, і ми про це не в праві забувати.
Поховали воїна під залпи останнього салюту та Гімну України на місцевому кладовищі, в селі Бухни.
На віки-вічні ім`я Богдана буде вписане в історію нашої громади та України як воїна-Героя.