Національний університет біоресурсів та природокористування України

Шановна  Маріє Іванівно!
Від імені науково-педагогічного колективу ННІ лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України, висловлюємо Вам подяку за високий рівень теоретичної і практичної підготовки випускників Вашої школи.
Навчаючись у нашому навчально-науковому інституті, випускниця Вашої школи Ірина Іванівна Поп’юк зарекомендувала себе активною, ініціативною та доброзичливою студенткою, із відповідальним ставленням до навчання і виконуваної роботи. Багато позитивних відгуків надійшло на адресу Вашої випускниці від викладачів різних кафедр, із якими вона співпрацювала.

Ми сподіваємося на подальшу співпрацю із випускниками Вашої школи та запрошуємо їх навчатися за спеціальностями 205 «Лісове господарство», 206 «Садово-паркове господарство» та 187 «Деревообробні та меблеві технології» у ННІ лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України.
НУБіП України проводитиме кожного місяця «День відкритих дверей» у онлайн форматі.

Також Ви можете завітати до нашого кампусу за адресою: м. Київ, вул. Горіхуватський шлях (Генерала Родимцева), 19, навчальний корпус №1, кім.119.
Для отримання найактуальніших новин щодо вступної кампанії приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу:
Будемо раді бачити у нас Ваших випускників!
директор ННІ лісового і садово-паркового господарства
Петро ЛАКИДА