З Новим Роком 2023!

Новорічних та Різдвяних свят чекають і діти, і дорослі. Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. В очікуванні дива ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання.
Усі ми чекаємо чудес, а цьогоріч бажання у всіх одне - мир та перемога України. З подякою воїнам ЗСУ та вірою у швидку перемогу, чарівне  дійство завітало і до наших учнів.

У закладі відбувся веселий мультяшний карнавал, піжамна вечірка, музичний калейдоскоп та постановки сучасних казок, де звучали слова подяки ЗСУ, а також діти стали учасниками чарівної казки, де разом з її героями поринули в світ без війни та тривог.
Дякуємо нашим воїнам,які ціною власного життя,дарують можливість дітворі,попри всі негаразди ,насолодитися дитинством!