Українська - це модно!

27 жовтня в Україні відзначають День української писемності та мови.  Цього дня учні 9-А класу показали відкриту виховну годину під назвою " Українська-це модно!"

Мова дала змогу людству збудувати величну цивілізацію. Українська мова і писемність дозволила українцям передавати знання і берегти свою самобутність.

Сьогодні ми пишаємося нашою мовою, древньою і водночас модерною. Зараз надзвичайно важливо популяризувати нашу солов'їну, адже без мови не може існувати народ.
Саме із такою метою учні 9-А класу продемонстрували на сцені низку своїх вмінь та талантів: виконання сучасних пісень, хореографія, інсценізація, декламування поезії та прози.

Цікавим моментом був перегляд відеочеленджу " Говори українською!", яким учні проявили себе, як справжній патріоти, закликаючи усіх долучатися до них.

Отож, говоріть українською! Робіть українську  мову модною та популярною!!!