Україна прагне миру

Сьогодні в нашому ліцеї учні 7-А класу провели відкриту виховну годину "Україна прагне миру".
Про мир і щастя мріють люди з давніх-давен, скільки існує людство, стільки й живе у серцях чарівна мрія про мир. Бо ж лише коли мир є, можуть здійснюватися всі найзаповітніші мрії людини, її надії й помисли, кожен може реалізувати себе повністю, розкрити свої таланти.

І розкриваючи власні здібності, семикласники продемонстрували уміння читати поезії, у яких висловлювали біль і смуток щодо сьогодення, віру в ПЕРЕМОГУ. Діти співали пісні, виконували національні танці, стверджуючи цим усім, що ми - сильна нація, ми здолаємо ворога.
Учні безмежно вдячні захисникам і захисницям, які боронять нашу землю від ворога, за  можливість жити, навчатися, проводити свята.
Хай буде мир й замовкнуть всі гармати.
Доволі крові, сліз, нещастя й бід...