Тиждень образотворчого мистецтва 2024

В кожній дитині - краплина таланту!
З 22 по 26 січня 2024 року, в нашому ліцеї пройшов тиждень образотворчого мистецтва.
План тижня  передбачав проведення різних заходів, які сприяли розвитку інтересу дітей до мистецтва, бажанню творити,        пізнавати прекрасне. Діти активно брали участь у всіх видах діяльності.

Протягом тижня на уроках образотворчого мистецтва панувала творча атмосфера. Діти дізнавалися багато нового про види і жанри мистецтва, споглядали та обговорювали картини митців, знайомилися із українськими художниками світового рівня, працювали над створенням українського оберегу, створювали  власні "шедеври".
Переможці різних конкурсів та вікторин,які проводилися у ході тижня,були нагороджені.
Отже, проведені заходи надали можливість учням нашого закладу наблизитися до прекрасного, створити власноруч естетичні об’єкти та просто весело та творчо провести час.