Тиждень історії  (13.11-17.11.2023)

З метою формування інтересу в учнів до навчальних предметів, розширення знань, розвитку їх творчих та інтелектуальних здібностей, залучення учнів до різноманітної діяльності за інтересами, сприяння всебічному розвитку особистості, зацікавленості історією інтелектуального розвитку, відповідальності, взаємоповаги, любові до України, толерантного відношення до народів інших держав, відповідно до річного плану роботи закладу на 2023-2024 навчальний рік  та з метою з 13.11.2023 по 17.11.2023 в ліцеї проводився  Тиждень історії.

У понеділок (13.11) оголошено план проведення Тижня під гаслом «Незнання історії не звільняє від відповідальності в майбутньому» та відкрито виставку історичної літератури у бібліотеці ліцею.

У вівторок (14.11) проведені «Турнір ерудитів» (між учнями 8-9 класів) та  гра «Історичне асорті» (між учнями 5-6 класів), де перемогу здобули команди 8-А та 9-Б класів,  5-А та 6-А класів відповідно. Також віртуальна відбулась Краєзнавча експедиція до Музею Другої світової війни для учнів 9-11 класів .

У середу (15.11) у 10 класі провели урок-конференцію на тему «Хай пам’ять повік не згасає», здобувачі освіти 7-8 класів взяли участь у  віртуальній краєзнавчій експедиції Музею жертв Голодоморів. Серед команд 7-их класів пройшов історичний марафон, де змаганнях перемогла дружба.

У четвер (16.11) в 11 класі проведено урок-реквієм «У нашій пам’яті вони назавжди», а учні 10 класу відвідали місцевий музей в рамках краєзнавчої експедиції. Також відбулась виставка фоторобіт учнів 5-11 класів.

У п’ятницю (17.11.) підведено підсумки Тижня історії, де відзначено найкращі фото та відеороботи.