Школа Коцюбинського 2023

Вітаємо переможця IV Регіонального літературно-мистецького проекту "Школа Коцюбинського" Вікторію Новіцьку, ученицю КЗ "Погребищенський ліцей №2", керівник - Галина Затоковенко.
Бажаємо бадьорого настрою і справжньої гордості за те, що все вийшло і перемога у твоїх руках. Бажаємо красиво перемагати у будь-якому життєвому бою, старанно й гідно йти до вершин своїх успіхів, до своїх мрій. Оптимізму і внутрішньої впевненості!

Дякуємо кафедрі української літератури факультету філології й журналістики імені Михайла Стельмаха Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського за організацію й проведення конкурсу.
Окремо хочемо подякувати нашому земляку, поету, викладачеві університету Віктору Крупці за надану можливість Вікторії взяти участь у конкурсі й проявити себе.
А за все це низько вклоняємося нашим захисникам і захисницям, завдячуючи котрим, ми навчаємося, змагаємося й здобуваємо перемоги.
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА