Safer Internet Day 2023

7 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Цьогорічним гаслом дати є «Разом для найкращого Інтернету». Головною метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. Щороку до Дня безпечного Інтернету в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій.

Наші учні та педагоги теж приєдналися до відзначення цієї дати та адже сьогодні безпека в Інтернеті є надзвичайно важливим чинником формування свідомості підростаючого покоління!

До Дня безпечного інтернету учні 7Б класу підготували невелику відеопідказку по безпечній та продуктивній роботі в мережі. Надіємось вони допоможуть вам уникнути основних загроз та зроблять ваше онлайн життя та спілкування більш безпечним!