Профорієнтація МВС

У ході вступної кампанії в заклади вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, у закладі освіти 15.11.2023 відбулася профорієнтаційна зустріч старшокласників із інспектором з КЗ відділу поліції № 4 Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області майором поліції Тетяною Ткачук.

Випускників проінформовано про умови вступу до закладів вищої освіти системи МВС України, надано рекомендації та вичерпні роз'яснення.

Завершальним етапом спілкування став майстер – клас із навчання алгоритмам МАRCH і надання першої домедичної допомоги, який провів лікар з медицини невідкладних станів Погребишенського ППБ Липовецької філії станції екстреної медичної допомоги Юрій Дзюбенко.

В умовах сьогодення важливим є розуміння мінімальних навичок надання домедичної допомоги. Саме тому, медичним працівником було проведено практичне заняття з курсу домедичної допомоги в екстрених випадках, які можуть виникнути в умовах воєнного стану і ознайомлено учнів з методами накладання джгута та турнікета.

Захід для дітей видався досить цікавим. Всі вони розуміючи актуальність таких тем, уважно слухали та намагались якомога більше здобути практичних навичок