Памятаємо... Перемагаємо!

20 березня минає рік з дня загибелі нашого випускника, старшого солдата ЗСУ Халімона Віталія Володимировича. Задля вшанування пам'яті полеглого героя вчителем захисту України Воровським Олексієм Степановичем було організовано та проведено серед учнів 9-11 класів змагання зі спортивної стрільби із пневматичної гвинтівки.

Після завершень стрільб, найбільш вправних учнів нагороджено Грамотами та подяками, а саме:
1. Кубком та грамотою за зайняте І місце серед юнаків - учня 10 класу Дибського Дмитра
2. Дипломом за зайняте ІІ місце серед юнаків - учня 9А класу Старуня Олексія
3. Дипломом за зайняте ІІІ місце серед юнаків - учня 11 класу Ставнійчука Дмитра.
Окрім цього, дипломом за зайняте І місце серед дівчат нагороджено ученицю 11 Калін Марію.
Щиро віримо в перемогу України, бажаємо всім учасникам нових здобутків та перемог.
Всім полеглим Героям вічна пам'ять! Слава Україні!