Міс ЛІЦЕЙ 2023

Хвилюючим та водночас захоплюючим видався сьогоднішній конкурс «Міс Ліцей-2023»! Адже всі учасниці, на високому рівні, продемонстрували свої таланти. Показали себе, вміння справжніх українських господинь в приготуванні страв, артистичні та творчі здібності. І ми вітаємо переможниць!

Міс Ліцей-2023 стала учениця 10 класу - Новіцька Вікторія. І Віце Міс Ліцей-2023 - Ярова Аліна, учениця 11 класу, ІІ Віце Міс Ліцей-2023 - Ткачук Юлія, учениця 7-Б кл.
Вітаємо переможниць та бажаємо всім учасницям, які брали участь у конкурсі, нових творчих злетів та досягнень, яскравих перемог та успіхів у всіх починаннях! Пишаємося вами! Ви найкращі!
Дякуємо ЗСУ, що ціною власного життя дають нам можливість до навчання та проведення свят та конкурсів. Дякуємо також тим людям, які надали цінні подарунки нашим учасницям, а саме Демиденко Ірині (cалон краси «Beauty Room”), Кіпко Аллі ( cтудія фітнесу та здоров‘я), Дибській Оксані (cтудія краси «Оксамит), та Пушкарьовій Ларисі (квіткова крамниця-кав‘ярня "LoFlo")