Міні-міс ліцей 2024

Сьогодні у нашому ліцеї відбулося свято,яке всі чекали з нетерпінням!Адже за результатами різних творчих змагань ,було визначено переможницю конкурсу «Міні-міс ліцей 2024».

Всі учасниці на високому рівні демонстрували свої таланти та здібності. Глядачі захопливо спостерігали за красою та грацією маленьких панянок!
Незалежне журі визначило переможницю,нею стала учениця 4-Б класу Шлапак Єлизавета!

Титул «І віце- міс» отримала учениця 4-А класу Таркані Василина,  «ІІ віце -міс ліцею» стала Горпинич Альбіна 2-А клас. Щирі вітання переможницям та побажання подальших успіхів!

Всім учасницям та їх родинам висловлюємо щиру подяку за участь у конкурсі. Адже вами докладено величезні зусилля при підготовці та підтримці маленьких учасниць.
Дякуємо членам журі за оцінку творчості та креативності дівчаток.

А також щира подяка спонсорам - Анні Шайгородській (перукарня «Тріумф»), Ірині Турбаніст (магазин «Місто»), Мілі Ситнюк (майстру з плетіння та нарощення волосся) за надані цінні сертифікати на різноманітні послуги та подарунки, а також педагогічному колективу закладу.