Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Заклад освіти відкрив свої двері для здобувачів освіти у 1995 році. З тих пір ми докладаємо максимум зусиль для свого розвитку, покращення матеріально-технічно бази та зростання власної педагогічної майстерності для отримання найкращих знань нашими учнями.

Ліцей розташовано у типовому приміщенні. Учні ліцею навчаються у просторих та світлих класних кімнатах. Для покращення умов навчання у закладі створено та атестовано на відповідність:

• кабінет історії
  • кабінет зарубіжної літератури
  • кабінет хімії
  • 2 кабінети інформатики (один для учнів початкової школи, другий - для основної та старшої)
  • кабінет українознавства
  • кабінет математики
  • кабінет основ здоров'я
  • 2 майстерні для трудового навчання
  • кабінет біології
  • кабінет фізики
  • кабінет географії
  • кабінет української мови
  • 2 кабінети початкової освіти
  • кабінет музики
  • спортивна зала
  • гімнастична зала (для учнів початкових класів)
  • бібліотека з читальною залою
  • хореографічний клас
  • стрілецький тир
  • кабінет захисту України
  • тенісна зала
  • світлиця учнівської творчості
  • ресурсна кімната
  • кабінет психологічного розвантаження
  • методичний кабінет
  • актова зала

Для вивчення інформатики організовано два сучасних кабінети, які забезпечені персональними комп'ютерами що відповідають вимогам навчальних програм. Для учнів початкової школи кабінет має 10 робочих місць, для роботи учнів основної та старшої школи організовано 15 робочих місць. Для організації освітньої діяльності педагогічний колектив забезпечено сучасною комп'ютерною технікою в кількості 10 персональних комп'ютерів, 22 ноутбуки та 4 планшети, що становить 80% від необхідної кількості для педагогічних працівників. 6 кабінетів обладнано інтерактивними комплексами, 11 кабінетів мають інші засоби візуалізації (телевізори). Всі навчальні приміщення мають доступ до мережі Інтернет (LAN-мережа). В ліцеї працює закрита WiFi-зона для використання у навчанні. Загальне підключення закладу до мережі здійснюють два провайдера надаючи швидкість з'єднання до 100 Mb/s (для адміністрації закладу) та до 1000 Mb/s (кабінет інформатики та решта ліцею).

Для роботи учнів з ООП обладнано інклюзивно-ресурсну кімнату, яка має необхідне обладнання для проведення занять з соціально-побутового орієнтування, а також забезпечена необхідними засобами для вивчення основних предметів навчального плану (організовано робоче місце учня, шкільна дошка, персональний комп'ютер, фліпчарти, засоби корекції та розвитку).

Для створення безпечних умов перебування учнів заклад має два власних укриття, які пройшли перевірки та мають дозвіл на використання. Загальна кількість організованих місць в укритті - 400 осіб, що дає змогу продовжувати освітній процес у очному режимі в умова повномасштабної збройної агресії. Укриття забезпечене повноцінною вбиральнею (3 окремі кабінки),  аварійною системою освітлення, вентиляцією, каналізацією, проточною водою, в обох укриттях організовані точки доступу WiFi (закриті, доступ за паролем з відома педагогічних працівників). В укритті забезпечені мінімальні умови для продовження освітнього процесу, наявні засоби пожежогасіння, облаштовано кабінет медичної сестри, забезпечено питною водою.

Коридори ліцею світлі, озеленені. Здобувачі освіти та гості закладу можуть ознайомитися з життям ліцею використовуючи велику кількість сучасних інформаційних стендів.

Заклад освіти має власну котельню, водогін, каналізацію, систему водоочищення, власний харчоблок. Біля ліцею є просторий стадіон для занять спортом та фізичною культурою.