Задоя Костянтин Григорович (18.11.1990 - 13.04.2024)

18 квітня 2024 року в селі Гопчиця Погребищенської територіальної громади провели в останню путь Захисника Задою Костянтина Григоровича.
Задоя Костянтин Григорович народився 18 листопада 1990 року у м. Києві. У 1997 році пішов до першого класу середньої загальноосвітньої школи №303 м. Києва. З 2007-2010 рр. навчався у Київському технікумі електронних приборів за фахом «Комп’ютерне програмування». Мав великий хист до іноземних мов: англійської та китайської. Мріяв закінчити Київський національний лінгвістичний університет. За своє життя, на жаль, не встиг побудувати сім’ю та народити дітей. Але був надійною опорою для рідної сестри Олени та як рідним батьком для племінника Тимура. У вересні 2023 року був призваний до лав Збройних Сил України.
8 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, в районі населеного пункту Нетайлове Донецької області, отримав поранення. 13 квітня 2024 року помер у Вінницькій обласній психоневрологічній лікарні ім. акад. О.І.Ющенка.
Снайпер відділення снайперів загону спеціального призначення солдат Задоя Костянтин, ставши янголом, віднині боронитиме Україну разом з лицарями Небесного легіону. Слава і вічна пам'ять Герою.