Плахотнюк Петро Анатолійович (25.07.1975 - 11.10.2023)

15 жовтня 2023 року в м. Погребище провели в останню путь нашого Захисника Плахотнюка Петра Анатолійовича, який віддав своє життя за свободу і незалежність України, за мирне життя кожного з нас.
Ми прощаємося з Героєм-учасником АТО, навідником-оператором 2 відділення 1 взводу оперативного призначення на бронетранспортерах в/ч 3028 Національної гвардії України Плахотнюком Петром Анатолійовичем, який загинув 11 жовтня 2023 року під час виконання бойових завдань в районі біля населеного пункту Вербове Пологівського району Запорізької області. Він віддав своє життя за мир і спокій у наших домівках, за волю і незалежність нашої країни. Петро Анатолійович народився 25 липня 1975 року в с. Соболівка Теплицького району Вінницької області. Початкову та середню освіту здобував у Соболівській середній загальноосвітній школі, отримав професію тесляра у Теплицькому ПТУ №37. Після закінчення училища працював в м. Теплик слюсарем на цукровому заводі та у м. Погребище слюсарем на цукровому заводі. У 1994 – 1996 рр. проходив військову службу у складі ЗСУ. У 2014 – 2015 рр. брав участь в АТО у в/ч 3008, як стрілець та кулеметник. 2022 р. за мобілізацією прибув на військову службу. Щоб боронити рідну землю, вигнати окупантів з України та відстояти право кожного українця жити у вільній та суверенній державі, Петро 26 лютого 2022 року взяв до рук зброю та щодня з побратимами наближав Перемогу. І, на превеликий жаль, він повернувся додому, щоб навіки полягти у рідній землі. Бракує слів, щоб передати душевний біль. У наших серцях, у нашій пам’яті він навічно залишиться незламним Героєм, відданим сином своєї родини, безстрашним воїном України. Вічна слава! Вічна пам’ять!