Павлюк Олександр Сергійович (02 січня 1997 р. - 06 вересня 2023 р.)

10 вересня 2023 року в селі Бабинці попрощалися та провели в останню путь нашого Захисника Павлюка Олександра Сергійовича, який віддав своє життя за свободу і незалежність України, за мирне життя кожного з нас.
Сьогодні в нашій Погребищенській громаді знову велике горе. Ще один молодий двадцятишестирічний воїн відійшов на небеса ангелом-охоронцем. Сьогодні ми прощаємось із нашим земляком старшим солдатом військової служби, старшим розвідником - снайпером (2 категорії) 3 розвідувального відділення 2 розвідувального взводу військової частини Олександром Сергійовичем Павлюком. Олександр Сергійович народився 2 січня 1997 року. У 2012 році закінчив 9 класів Бабинецької середньої загальноосвітньої школи. Потім навчався в Тульчинському військовому училищі. З 2016 по 2019 рр. був учасником АТО/ООС. Олександр Сергійович з першого дня повномасштабного вторгнення росії на територію України став на захист своєї Батьківщини. Загинув 6 вересня 2023 року, внаслідок виконання бойового завдання біля населеного пункту Вербове Пологівського району Запорізької області. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя. У наших серцях, у нашій пам’яті він навічно залишиться незламним Героєм та безстрашним воїном. Вічна слава! Вічна пам’ять!