Лавренюк Сергій Петрович (23.06.77- 28.02.22)

3 квітня, у с. Станилівка провели в останню путь Героя, воїна-тероборонця Сергія Лавренюка, який загинув 28 лютого у боях із рашистсько-фашистською нечистю, обороняючи столицю України м.Київ.
Поховали Сергія Лавренюка із військовими почестями та салютом на батьківщині батьків, поряд з його дідом Станіславом Марківським, який в роки Другої Світової війни боронив світ від німецького фашизму.
Сергій Петрович Лавренюк народився 23 червня 1977 року у м.Бердичів. Там же закінчив середню школу та Бердичівське педагогічне училище, після якого відслужив строкову військову службу у м.Миргороді. Жив та працював у м.Києві на меблевому комбінаті. Одружений. Батько трьох дітей. Після початку військової агресії 24 лютого 2022 року пішов добровольцем у територіальну оборону м.Києва. 28 лютого 2022 року під час виконання бойових дій проти рашистсько-фашистської нечисті героїчно загинув у передмісті столиці.