Кучевський Андрій Іванович (12.12.71-21.05.22)

Кучевський Андрій з першого дня війни добровільно пішов воювати з рашиською нечистю. Він загинув 21 травня від вогнепального осколкового поранення поблизу населеного пункту Шевченкове Миколаївської області. Йому було 51 рік. У загиблого воїна залишились мама, брат, дружина, двоє дітей та онук.
Воїн-Герой, народився 12 грудня 1971 року с. Плисків.
Після закінчення місцевої школи здобув фах шофера, електрозварювальника у Погребищнському ВПУ-42. Усе своє мирне життя працював на благо своєї родини та приносив користь багатьом людям, які до нього звертались. Виростив та виховав сина і доньку, допоміг їм отримати гарну освіту та мав багато планів на майбутнє. Але почалася війна. І він у перший же день пішов добровольцем у лави ЗСУ.
Під час проходження служби був вірним військовій присязі та українському народові, Андрій добросовісно виконував свій військовий обов’язок і задля свободи України віддав саме цінне, що мав-своє життя.