Коломієць Василь Володимирович (1 серпня 1964 р. - 23 травня 2023 р.)

27 травня 2023 року в с.Борщагівка рідні, близькі, друзі, побратими, мешканці навколишніх сіл і м. Яворів, представники Погребищенської міської ради, священнослужителі Православної церкви України, військовослужбовці прощалися з мужнім сином України.
Василь Володимирович виконував на війні небезпечну, але дуже важливу місію - вивозив з поля бою поранених, доставляв їх до госпіталів та лікарень. В одній із таких поїздок на передню лінію фронту, рятуючи життя побратимам, отримав важкі поранення. У Київському госпіталі 23 травня 2023 року перестало битися його хоробре серце.
Василь Володимирович Коломієць народився 1 серпня 1964 року в селі Борщагівка Погребищенського району Вінницької області . У 1971-1981 р.р. навчався в Борщагівській середній школі. В 1981 році навчався на водія в м. Погребище. У 1983-1985 р.р. проходив строкову військову службу. У 1986 році одружився на Добрицькій Наталії Герасимівні та переїхав жити до міста Яворів Львівської області. У шлюбі народилося четверо дітей: син Василій та доньки: Марія, Тетяна, Євгенія. Починаючи з 1986 року по 2022 рік, працював водієм- далекобійником. Після рашистського вторгнення, не вагаючись, пішов на захист рідної землі. Ми в неоціненному боргу перед нашим земляком, нехай спочиває з миром. Герої не вмирають, вони навічно живуть у наших серцях.
Поховали Героя з усіма військовими почестями під залпи почесної варти та Державний Гімн України.
Немає таких слів, які б зараз могли заспокоїти родину героя. У ці гіркі хвилини Погребищенська громада щиро поділяє горе сім`ї загиблого та схиляє голови в глибокій скорботі.
Дякуємо нашому Воїну за його мужність і вірність Україні та боротьбу за нашу свободу.
Герої не вмирають! Вони завжди поруч, допоки ми пам’ятаємо про них.
Вічна пам’ять і вічна Слава Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!