Хортюк Ігор Олександрович (08.06.89 -06.04.22)

13 квітня, у с. Довгалівка провели в останню путь Героя, воїна-гранатометника Хортюка Ігора, який помер 6 квітня 2022 року в лікарні ім. Мечнікова, м. Дніпро від важкого поранення, отриманого у боях з рашистською нечистю в зоні ООС.
Він був справжнім патріотом, чуйним, чесним і добрим, наполегливим і трудолюбивим, завжди усміхненим і відкритим до спілкування. В 6 років, після смерті мами, залишився круглим сиротою. Жив з бабусею. Закінчив Довгалівську школу, Погребищенське ВПУ-42 та ДНЗ «Тетіївське професійно-технічне училище». Працював різноробочим та доглядав бабусю, яка відійшла у вічність у 82 роки. Після чого, у 2021 році пішов боронити суверенітет і територіальну цілісність України на Схід в зону ООС.