Грабійчук Олександр Миколайович (07.12.1983 - 24.12.2023)

30 грудня 2023 року в селі Бухни Погребищенської територіальної громади провели в останню путь ще одного мужнього Захисника Грабійчука Олександра Миколайовича.
Грабійчук Олександр Миколайович народився 7 грудня 1983 року в селі Бухни Погребищенського району Вінницької області. У 1990 році пішов до першого класу Бухнівської неповної середньої школи та закінчив її в 1999 році. Далі продовжив навчання у Топорівській середній школі, яку закінчив на відмінно у 2001 році.
У 2002 році вступив до Київського національного університету ім. Т. Шевченка на факультет історія та право, закінчив його у 2007 році. Працював на кафедрі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, згодом пішов працювати на будівництво. У 2018 році познайомився зі своєю майбутньою дружиною Оленою та створили сім’ю. І в 2020 році у них народився синочок Іван. 12 січня 2023 року призваний за мобілізацією. У Олександра залишились батьки, сестра, дружина, син.
Загинув Олександр 24 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання (ведення наступального бою), в районі населеного пункту Опитне Покровського району Донецької області.
Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та побратимам Героя України. Схиляємо голови та шануємо кожного, хто поклав своє життя за свободу і любов до рідної землі.