Головатюк Олександр Васильович (10 серпня 1970 р. - 09 червня 2023 р.)

12 червня 2023 року мешканці м.Погребище провели в останню путь мужнього Захисника, 53-річного земляка Головатюка Олександра Васильовича.
Ми прощаємося із Героєм - учасником АТО 2014-2019 років, головним сержантом самохідного артилерійського взводу Головатюком Олександром Васильовичем, який загинув в бою 9 червня 2023 року біля населеного пункту Уманське Донецької області».
Олександр народився 10 серпня 1970 року в с.Соснівка Погребищенського району. Закінчивши школу, поступив у Погребищенське ВПУ-42, яке закінчив у складі першого випуску училища. За своє життя, працюючи в колгоспі, фермерських господарствах, охороні Погребищенського цукрозаводу, хлібоприймального підприємства, приватних структурах, зарекомендував себе як добра, щира, чуйна людина. Він мав золоті руки. Був не тільки майстром,, а і, як поділилися його побратими, неперевершеним кухарем. 25 лютого 2022 року він знову взяв до рук зброю та щодня плече-в-плече з побратимами наближав Перемогу.
Після прощання труну із прахом Героя придали землі під залпи траурного салюту та Гімну України.
Олександр був справжнім патріотом. Він вірно служив народові України. Він пішов у Вічність так, як йдуть усі справжні Воїни, Герої - під час бою…
Таким він назавжди залишиться у нашій пам'яті. Жертвуючи своїм життям, наші земляки захищають незалежність України. І ми повинні про це пам’ятати завжди.
Світла пам'ять Героям, які поклали своє життя на вівтар Батьківщини!