Квіткова планета. День 11

Учні табору здоров’я та відпочинку «Квіткова планета» одержали максимум адреналіну, енергії та творчості в День бантика та галстука.

День пройшов під гаслом: «Краса врятує світ». На початку була проведена організаційна лінійка та оздоровча зарядка.

Квіткова планета. День 10

Ранок у таборі розпочався з організаційної лінійки. Діти весело співали пісень. Особливо люблять діти ранкову зарядку під музичний супровід. Отримали навантаження на всі групи м’язів.

Звіт директора КЗ "Погребищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 ПМР" за 2020-2021 н.р.

Відповідно до Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю,  річного плану роботи школи та графіку звітування керівників закладів освіти, 23 червня 2021 року у КЗ "Погребищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 ПМР" відбулися загальні збори трудового колективу на яких було заслухано звіт директора закладу освіти Коротуна Петра Володимировича щодо підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі, ужиті керівником заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально–технічної бази школи, залучення додаткових джерел фінансування та їх використання, ужиті заходи щодо забезпечення закладу кваліфікованими педагогічними кадрами, залучення педагогічної та батьківської громадськості, співпрацю з громадськими організаціями протягом 2020-2021 н.р.

Квіткова планета. День 9

День у таборі « Квіткова планета» розпочався з ранкової зарядки, на якій всі остаточно прокинулися. Показували танцювальні рухи сьогодні дівчатка із загону « Колосок» . День проходив під гаслом « Ми веселі, ми бадьорі, наші настрої в мажорі» . І зразу ж після сніданку закипіла робота в загонах.

Квіткова планета. День 8

Після довгих свят, пришкільний табір  відпочинку та оздоровлення «Квіткова планета» продовжив свою роботу. Гучна музика та ритмічна  зарядка задали старту  дітям перед цікавим днем.

День пройшов  під гаслом : «Танцюють всі!» 

Тематика танців  була різноманітна, від українських–жартівливих  до африканських–ритмічних.

Квіткова планета. День 7

Сьогоднішній день у нашому пришкільному таборі оздоровлення та відпочинку «Квіткова планета» пройшов під гаслом «Все незвідане – цікаве». Розпочався він, як завжди, із ранкової зарядки і цікавих руханок.

Квіткова планета. День 6

Сьогодні у нашому пришкільному таборі оздоровлення та відпочинку «Квіткова планета» - День спорту. Рух – це життя. Розпочалася робота табору  з ранкової зарядки  і веселих  руханок. Після чого відбулися  спортивні змагання на свіжому повітрі, у яких брали участь усі загони.

Ласкаво просимо в майбутнє!

Під гаслом «Ласкаво просимо в майбутнє!» відбувся випуск 9 класів у Погребищенській ЗЗСО І-ІІІ ст. №2.

Дорогі випускники, вітаємо Вас із закінченням дев’ятого класу. Бажаємо Вам правильного вибору, подальшого успішного подолання всіх життєвих іспитів, радості спілкування з друзями, нових захоплень і планів.

Квіткова планета. День 5

У пришкільному таборі оздоровлення та відпочинку «Квіткова планета», не дивлячись  на негоду ,день розпочався  з ранкової зарядки  і веселих  руханок .

Цей  день проходив під гаслом «Подорож цікава , коли разом».

"Квіткова планета". День 4

У таборі «Квіткова планета» день розпочався з ранкової зарядки з музичним супроводом. Настрій у дітей був піднесений, активно виконували фізичні вправи. Вправи вимагали уваги, зібраності. Зацікавила дітей гра «Передай м’яч». Діти отримали масу задоволення.

“Квіткова планета”. День 3

У таборі «Квіткова планета» 14.06 2021 день проходив під гаслом «Ми юні таланти». День пройшов захоплено, цікаво та творчо, бо діти досягли своєї мети, працюючи в команді.

Випуск 9А класу 2020-2021 н.р.

Дорогі дев’ятикласники!

Сьогодні у вас свято. Ви кажете: «До побачення, дитинство! Привіт, юносте!» Ви стоїте на порозі великих відкриттів. Ви – майбутнє нашої нації!

Ми хочемо бачити вас енергійними, креативними, неповторними, цілеспрямованими, успішними, щасливими, життєрадісними, красивими (якими ви сьогодні і є), талановитми (бо кожен із вас має свій талант, головне, щоб його розпізнати в собі). Ми сподіваємося, що завдяки вам, вашим знанням, відповідальності, активній життєвій позиції, Україна матиме краще майбутнє, бо вона на це заслуговує. 

Хочу побажати: цінуйте своїх батьків – вони дали вам життя, ростили, виховували, недосипали ночей, леліяли вас. Повірте – це дуже складно. Поважайте вчителів, які вели вас по життєвій дорозі, збагачували знаннями, формували вашу особистість. Будьте толерантними, чуйними один до одного, бо не кожна дитина сьогодні може навчатися в колективі. Шануйте нашу державу, яка стоїть на шляху оновлення, яка дбає, щоб загальна освіта була доступною для кожного українця. 

Отже, не опускайте, а розправляйте крила для роботи над собою, пізнання нового, для самореалізації, бо кожен із вас прагне стати успішною людиною. 

Згадаймо слова Василя Симоненка:

Ти знаєш, що ти людина?

Ти знаєш про це чи ні?

Усмішка твоя єдина,

Очі твої одні.

Жити спішити треба!

Любити спішити треба!

Гляди ж – не проспи.

Адже життя – не кіноплівка, назад не відмотаєш. То ж сміливо рушайте в самостійне життя і в друзі візьміть із собою наполегливість, бажання вчитися і досягати омріяних висот.

Божої вам опіки! Божої вам любові!

Будьте завжди щасливі! Будьте завжди здорові!

Класний керівник 9А класу Яцькова Л.М.

"Квіткова планета". День 2

День права, який проходив 11.06.2021 року у таборі «Квіткова планета» під гаслом: «Права свої знай – обов’язки  не забувай» пройшов творчо, цікаво та креативно. День приніс безліч нових вражень, нових відкриттів.Кожен загін, кожна дитина проявили свою фантазію та творчість.

"Квіткова планета". День 1

10 червня 2021 року в КЗ « Погребищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 ПМР» взяв старт пришкільний оздоровчий табір «Квіткова планета», який налічує три загони «Соняшник», «Ромашка» та «Колосок».

Останній дзвінок 2021!

Шановні учні, вчителі,  батьки!

Від щирого серця вітаю всіх вас з Днем останнього дзвоника!

Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Хвилююче воно особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Звісно, ви чутимете його мелодію ще багато-багато разів, приводячи до школи своїх дітей, а пізніше й онуків, але, особисто для вас, він пролунає сьогодні востаннє. Минуть роки, а ви пам'ятайте і цей дзвінок, і рідну школу, і ваших вчителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих.

По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом з вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку, пам’ятайте, що й вони потребують того ж від вас.

Свято останнього дзвоника відкриває нову сторінку вашого життя, шановні випускники – дорослого життя.  Ще вчора вас називали «діти – наше майбутнє». А від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави. Головне - будьте чесними і добрими людьми. Бажаю вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави.  Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими і чесними людьми! Щастя вам і удачі!

Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаю учням добре і змістовно відпочити, набратися  сил перед початком нового етапу на¬вчання.

Шановні педагоги!

Щиро дякую  за  самовідда¬ну працю,  творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям. Своєю любов'ю та невтомною працею ви допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Ба¬жаю вам міцного здоров’я, нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

Тож вітаю усіх із святом останнього дзвоника,  з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

З повагою,  директор закладу П.В.Коротун

Найкраще дітям!

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. 

Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Були проведені «Веселі старти», розважальна програма “Веселка талантів”, флешмоб «Вальс мрій» та  стріт-арт на асфальті крейдою "Моя Україна".

В Європу з Україною в серці

Щороку, в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. У нашій країні, День Європи святкується вже впродовж 16-ти років. Святкові заходи проходять в усіх великих та маленьких містах. Повсюди відбуваються святкові концерти, вистави, іноземці з усіх європейських спільнот, які знаходяться на території України, розповідають українцям про життя у Європі, про історію та культуру інших держав.

Відвідувачі сайту

1191789
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
В цьому місяці
Всього
222
1535
7076
25727
1191789

Корисні посилання

 • Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
 • Університет менеджменту освіти
 • Комітет з питань науки та освіти
 • Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
 • Академія педагогічних наук України
 • Український центр оцінювання якості освіти
 • Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
 • Пробне тестування онлайн
 • Укпаїнознавча гра Соняшник
 • Онландія - безпечна веб-країна
 • maluk
 • pochemuchka
 • samouchka
 • umnichka
 • online-bezpeka-logo
 • allforchildren
 • kangooroo
 • SOM
 • ostriv
 • parta lo
 • MAN