Культура поведінки в школі

Вхід у клас після дзвоника забороняється до перерви. При вході вчителя в клас учні повинні встати. Учні зобов'язані дбайливо й акуратно ставитися до суспільної власності.

З метою захисту здоров'я дітей і молоді забороняється куріння в приміщеннях і на територіях навчальних закла¬дів усіх типів і форм власності. Керівникам навчальних закладів слід активізувати роботу серед дітей, молоді і педагогічних працівників із метою пропаганди здорового способу життя.

На території школи не можна смітити. Якщо, ввійшов¬ши в клас, бачимо розкидані папірці, обгортки від цуке¬рок, лушпиння від насіння, відразу зрозуміло, що тут були люди з низькою культурою поведінки, вони виявили непо¬вагу до тих, хто буде працювати в цьому класі після них, а також до технічного персоналу навчального закладу.

При зустрічі у дверях треба дотримуватися таких правил:

•учень дає дорогу вчителеві;

•молодший за віком - старшому;

•чоловік завжди дає дорогу жінці.

Іноді на стінах, у туалетних кімнатах, на кришках сто¬лів і парт можна бачити різні написи і непристойні малюн¬ки. У цьому виявляється акт вандалізму, низької культури і неповага до людей, які створювали ці цінності, працюють або навчаються у цьому закладі.