Табір "Джерело". День чотирнадцятий. Прощання з табором

Літо, літо, літечко… - золота пора, про це найкраще знає – люба дітвора.

Канікули – час ігор, розваг, свободи у виборі занять, зняття напруги, поповнення витрачених сил, відновлення здоров’я. Це період вільного спілкування дітей.

На базі Погребищенської ЗОШ №2 з 1 по 20 червня 2018 року, створено пришкільний оздоровчий табір з денним перебуванням дітей «Джерело». У таборі відпочило 120 дітей пільгових категорій. Враховуючи вікові особливості дітей, створено 7 загонів, які розмістилися у світлих класних кімнатах. Цікаві заходи ігри та конкурси проводились у актових та спортивних залах та спортивних майданчиках.

Із дітьми працювали педагоги-вихователі, медичний працівник, адміністративно- господарський та обслуговуючий персонал.

На чолі кожного загону у пришкільному оздоровчому таборі стояли педагоги-вихователі, які забезпечували виконання дітьми розпорядку дня, організовували їх побут і готували та проводили оздоровчі та виховні заходи згідно з режимом дня та планом виховної роботи табору.

Педагоги доклали максимум зусиль, щоб дозвілля дітей було цікаво організованим. Кожен день був насичений різноманітними заходами та складався з урахуванням побажань дітей. Основним змістом виховної діяльності пришкільного табору відпочинку є забезпечення необхідних умов для змістовного відпочинку, організації дозвілля дітей і підлітків, формування здорового способу життя, творчого і духовного розвитку.

Всі дні були тематичними. Розпочалася робота табору з «Дня загону». Далі на дітей чекали «День спорту», «День подорожі», «День захисту тварин», «День природи», «День Казки», «День партизанів», «День здоров’я», «День гумору», «День туриста», «День романтики», «День охорони життя», «День кіно», «Закриття табору». Кожен ранок починався із зарядки та лінійки, на якій оголошувався план заходів на день, а на денній – підбивалися підсумки, нагороджувалися переможці конкурсів і змагань та оголошувалися завдання на наступний день.

Кожен день діяльності табору був насичений різноманітними подіями, приємними сюрпризами. Щодня вихованці брали участь у різних видах спортивних змагань, були учасниками конкурсів, вікторин, брейн-рингів; малювали та розважались. Найактивнішими були такі учні: Талалай Анастасія, Ратошнюк Владислав, Демченко Ігор, Маковей Євгеній (6 загін); Лукіянчук Тетяна, Сіренко Юлія, Журавльов Євгеній, Бурлій Каріна (7 загін); Левіцька Карина, Янчук Костянтин, Аврамчук Яна, Поліщук Владислава, Мусанова Діана, Мусанова Сніжана, Дуліцький Сергій (5 загін); Човган Дмитро, Лабенко Юлія, Мурлик Дарина, Сорокопуд Олександра (4 загін) ; Горпинич Ліза, Стефанишин Вікторія, Старунь Олексій, Ілларіонова Ангеліна, Лівковська Вікторія (3 загін); Крук Максим, Погоріла Анастасія, Марчук Марія, Попюк Ольга, Копецька Марина (2 загін); Гуменюк Світлана, Волкотруб Вікторія (1 загін).

Впродовж роботи пришкільного табору проведено ряд тематичних прогулянок та екскурсій. Цікавими були екскурсії до: м. Вінниці, м. Києва, м. Умані, с. Буки.

Під час перебування у таборі діти добряче відпочили, набралися сили, здружилися, навчилися доцільно проводити час відпочинку, спостерігати і досліджувати природу рідного краю, дбайливо ставитися до свого життя і здоров’я. А це обов’язково знадобиться їм у подальшому житті.

Начальник пришкільного табору "Джерело" Тарасюк І.А.