"Джерело". День п'ятий. День природи

Для кожної людини, яка щиро любить рідну землю, її природа – найчарівніша у світі. Здається, що немає нічого прекраснішого за погребищенські краєвиди. Саме тому учні пришкільного табору «Джерело» відправились у туристичний похід до лісу. Школярі захопились красою літньої природи, переконались, що кущі, трави, кожне зіллячко мають свою мову, власний голос. Відчули, що кожна травинка на нашій землі – жива.  Метою кожного загону було зібрати рослини з цілющими властивостями та скласти ікебано,  побудувати житло Робінзона, зробити з природного матеріалу ложку та приготувати смачненький обід.  Молодші школярі зібрали чебрець, який відновлює сили та зміцнює дух, а старшокласники розповіли про барвінок, який  загоює рани та лікує хвороби шкіри.  Кожний загін представив подорожник, любисток, ромашку, горобину, звіробій, спориш… Усього не перелічити! І створили своїми руками прекрасні шедеври.

Потрібно кожному знати, що довкола нас росте не просто трава, а корисне зілля. Слід пам'ятати про це, щоб по-справжньому дружити з рослинами  й природою.

І якщо ти вважаєш себе гідним сином чи донькою рідної землі, то маєш берегти й примножувати її красу, тоді вона наповнить твоє серце добром і любов'ю.

Загін №3 «Посмішка»