"Джерело". День четвертий. День захисту тварин

6 червня у пришкільному таборі "Джерело" відбувся "День захисту тварин". Вихованці прийняли участь у дискусії, де обговорювалося бережне ставлення до звірят, турботливе піклування про домашніх улюбленців та безпечне поводження при зустрічі з дикими тваринами. А також переглянули фільм про тварин занесених до Червоної книги України.

Діти взяли активну участь у конкурсі малюнків "Я люблю тварин". Кожен з учасників намалював свого домашнього улюбленця та поділився секретами піклування про них. Переможців конкурсу було нагороджено смачними подарунками.

У другій половині дня весело пройшов "Музичний вернісаж", у якому діти змагалися в переспівуванні дитячих пісень про тварин. Всі загони виконували туристичну пісню, з якою мадрували під час екскурсії до річки Рось.

На завершення дня було проведено цікаву естафету "Спортивні джунглі", діти стрибали "зайчиками", повзали "вужиками", бігали як "страусята".

Наші вихованці набралися сил та отримали позитивні емоції.

Кращі загони були нагороджені Похвальними грамотами та цінними подарунками. Непомітно і дуже швидко промайнув день.

Загін№2 "Веселка"