"Джерело". День другий. Малі олімпійські ігри

О,спорте! Несеш ти світу мир!

П’єр де Кубертен

Учні Погребищенської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів з нетерпінням чекали на таке олімпійське свято. І ось воно прийшло на спортивний майданчик нашої школи. Шлях у країну спорту сьогодні відкривають міцні,кмітливі і сміливі діти.

Спорт, як і мистецтво, доступний людям, які розмовляють різними мовами. Спортсмени з різних країн показують новий яскравий приклад, як мирно змагаючись на аренах, можна створити атмосферу доброзичливості, співпраці й взаєморозуміння.

Перші Олімпійські ігри мали великий успіх і поклали початок добрій традиції – широкому розвитку міжнародних спортивних зв’язків.Такі ігри відкривають кордони. Хоч би які відстані розділяли жителів планети, вони мають зустрічатися, розмовляти, сперечатися, чесно змагатися.

Історія виступів наших провідних спортсменів на Олімпійських іграх- це сотні яскравих прикладів справжньої мужності, працьовитості і любові до Батьківщини. В учнів нашої школи спалахнуло бажання стати схожими на них. В їхніх серцях палав чистий спортивний вогонь. Кожен з учасників змагань був активним на олімпійському святі, отримав заряд бадьорості й відчув атмосферу, що панує на великих Олімпійських іграх.

Переможці малих Олімпійських ігор:

• в стрибках у довжину – Мусанова Діана і Мусанова Сніжана, Ратошнюк Владислав, Огірчук Олександр;
  • метання гранати – Маковей Євген, Шкурський Дмитро, Ворона Олександр, Барабаш Петро, Дибський Дмитро, Янчук Костянтин;
  • підтягування на перекладині – Маковей Євген, Ціліцький Вадим, Човган Дмитро, Гузік Володимир;
  • біг 60 метрів – Верещака Дмитро, Шкурський Дмитро, Мусієнко Іван, Маковей Євген.

Дорогий  друже!

Бажаємо завжди молодіти,

Успіх і  удачу сам знайдеш,

Буде вітру сила в ваші дуть вітрила.

Щастя вам без міри ,

А радості без меж.

Воровський О.С., Сивак Т.В.,Огірчук А.В., вчителі фізичної культури Погребищенської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів