Друк

Табір "Джерело". День чотирнадцятий. Прощання з табором

Автор: Микола Олександрович.

Літо, літо, літечко… - золота пора, про це найкраще знає – люба дітвора.

Канікули – час ігор, розваг, свободи у виборі занять, зняття напруги, поповнення витрачених сил, відновлення здоров’я. Це період вільного спілкування дітей.

На базі Погребищенської ЗОШ №2 з 1 по 20 червня 2018 року, створено пришкільний оздоровчий табір з денним перебуванням дітей «Джерело». У таборі відпочило 120 дітей пільгових категорій. Враховуючи вікові особливості дітей, створено 7 загонів, які розмістилися у світлих класних кімнатах. Цікаві заходи ігри та конкурси проводились у актових та спортивних залах та спортивних майданчиках.

Із дітьми працювали педагоги-вихователі, медичний працівник, адміністративно- господарський та обслуговуючий персонал. 

На чолі кожного загону у пришкільному оздоровчому таборі стояли педагоги-вихователі, які забезпечували виконання дітьми розпорядку дня, організовували їх побут і готували та проводили оздоровчі та виховні заходи згідно з режимом дня та планом виховної роботи табору.

Педагоги доклали максимум зусиль, щоб дозвілля дітей було цікаво організованим. Кожен день був насичений різноманітними заходами та складався з урахуванням побажань дітей. Основним змістом виховної діяльності пришкільного табору відпочинку є забезпечення необхідних умов для змістовного відпочинку, організації дозвілля дітей і підлітків, формування здорового способу життя, творчого і духовного розвитку.

Всі дні були тематичними. Розпочалася робота табору з «Дня загону». Далі на дітей чекали «День спорту», «День подорожі», «День захисту тварин», «День природи», «День Казки», «День партизанів», «День здоров’я», «День гумору», «День туриста», «День романтики», «День охорони життя», «День кіно», «Закриття табору». Кожен ранок починався із зарядки та лінійки, на якій оголошувався план заходів на день, а на денній – підбивалися підсумки, нагороджувалися переможці конкурсів і змагань та оголошувалися завдання на наступний день.

Кожен день діяльності табору був насичений різноманітними подіями, приємними сюрпризами. Щодня вихованці брали участь у різних видах спортивних змагань, були учасниками конкурсів, вікторин, брейн-рингів; малювали та розважались. Найактивнішими були такі учні: Талалай Анастасія, Ратошнюк Владислав, Демченко Ігор, Маковей Євгеній (6 загін); Лукіянчук Тетяна, Сіренко Юлія, Журавльов Євгеній, Бурлій Каріна (7 загін); Левіцька Карина, Янчук Костянтин, Аврамчук Яна, Поліщук Владислава, Мусанова Діана, Мусанова Сніжана, Дуліцький Сергій (5 загін); Човган Дмитро, Лабенко Юлія, Мурлик Дарина, Сорокопуд Олександра (4 загін) ; Горпинич Ліза, Стефанишин Вікторія, Старунь Олексій, Ілларіонова Ангеліна, Лівковська Вікторія (3 загін); Крук Максим, Погоріла Анастасія, Марчук Марія, Попюк Ольга, Копецька Марина (2 загін); Гуменюк Світлана, Волкотруб Вікторія (1 загін).

Впродовж роботи пришкільного табору проведено ряд тематичних прогулянок та екскурсій. Цікавими були екскурсії до: м. Вінниці, м. Києва, м. Умані, с. Буки. 

Під час перебування у таборі діти добряче відпочили, набралися сили, здружилися, навчилися доцільно проводити час відпочинку, спостерігати і досліджувати природу рідного краю, дбайливо ставитися до свого життя і здоров’я. А це обов’язково знадобиться їм у подальшому житті.

Начальник пришкільного табору "Джерело" Тарасюк І.А.

Друк

Табір "Джерело". День тринадцятий. День безпеки життєдіяльності

Автор: Микола Олександрович.

19 червня день у таборі «Джерело» був присвячений кіно та телебаченню.

На сьогодні телебачення – один із найдоступніших засобів масової інформації. Тому школярі з великим задоволенням переглянули улюблені художні та мультиплікаційні фільми, які несли позитивний характер, вплинули на настрій дітей та їх емоційний стан. Цікаво та креативно відбувся веселий концерт, де кожен загін представив свій танок та пісню. Завершився день вже традиційною дитячою дискотекою та грою «Покажи рух»

Загін №4 «Дружба»

 

Друк

Табір "Джерело". День дванадцятий. День безпеки життєдіяльності

Автор: Микола Олександрович.

Сьогодні, 18 червня, день був присвячений безпеці життєдіяльності та охороні праці, під час якого діти переглянули навчальний фільм "Правила безпеки - правила життя". Також всі загони прийняли активну участь у інтелектуальній грі та у хореографічному представленні дорожніх знаків. Всі приготувалися відмінно.

Загін №3 "Посмішка"

Друк

Табір "Джерело". День одинадцятий. День романтики

Автор: Микола Олександрович.

Одинадцятий день в таборі "Джерело" пройшов бурхливо і цікаво. Всі загони із задоволенням та захопленням готувались до конкурсу "Міс табору".

Від загону №1 приймала участь першокласниця Вікторія Волкотруб, яка запам'яталась запальним східним танцем.

Марчук Марія, яка представляла другий загін, відзначилась сучасним танцем "хіп-хоп".

Вікторія Лівковська від третього загону показала свій чарівний голос при виконанні пісні "Тримай мене міцно".

Учасницею від загону №4 була Юлія Лабенко, яка активно приймала участь у всіх конкурсах.

Загін №5 представили відразу три учасниці: Левіцька Карина, Аврамчук Яна та Поліщук Влада. Дівчата відзначились постановкою естрадного танцю та оригінальними костюмами і зачісками.

Однією з найкращих учасниць була представниця загону №6 Талалай Анастасія. 

Учасницею від загону №7 була Сіренко Юлія, яка презентувала себе англійською мовою та виконала запальну українську пісню, яку підтримав бурхливими оплесками весь зал.

Загін №2 "Веселка"

Друк

Табір "Джерело". День десятий. День туриста

Автор: Микола Олександрович.

14 червня у пришкільному таборі "Джерело" відбувся похід до річки. Під час походу діти отримали масу задоволень та хороший настрій. Адже мали змогу брати активну участь у спортивних змаганнях. Дуже цікавою для дітей була гра "Зоряний експрес". Школярі подорожували різними станціями: "Казкова", "Зоологічна", "Рослинна", "Музична", "Складальна", "Шифрувальна", "Спортивна".

Повернулися із подорожі з позитивними емоціями і посмішкою на обличчі.

День закінчився пісенною та ігровою галявиною.

Загін №1 "Капітошка"

Друк

Табір "Джерело". День дев'ятий. День гумору

Автор: Микола Олександрович.

Сміч, радість, посмішка... Кожному до вподоби проводити час у колі друзів. У таборі "Джерело" завжди панує дружня та весела атмосфера, а сьогодні - поготів, тому що у нас відбувся День гумору.

Всі загони готували постановку музичних кліпів, відтворюючи сюжет пісень. 

Найкумеднішим був перший загін із піснею "Два веселих гусі". Найсучаснішим був другий загін з піснею "Топ". Найстильнішими стали діти третього загону із піснею ТДМЄ. Найпозитивніший виступ підготував четвертий загін, виконавши пісню "Павук". Найартистичнішою була постановка пісні "Вчителька" у виконання п'ятого загону. Кліп шостого загону до пісні "Човен" був найоригінальнішим. Найкреативнішим показав себе сьомий загін із піснею "Angels".

Сміх, гумор та гарний настрій супроводжував дітей впродовж всього дня.

На завершення сьогоднішнього позитивного дійства була проведена улюблена гра "Покажи рух" та незвичайна дитяча дискотека.

Посміхайтеся і світ стане кращим!

Smile, laugt, be happy!

Загін №7 "Sunflower"

Друк

Табір "Джерело". День восьмий. День здоров'я

Автор: Микола Олександрович.

Здорова дитина - здорова нація.

Під таким гаслом у день здоров'я ми подорожували до лісу.

Там спочатку збирали різноманітні лікарські рослини, щоб поновити торбинку здоров'я. Згодом загони були поділені на команди. Одні проявили свою фантазію у конкурсі малюнків "Ми - за здоровий спосіб життя". Кожен малював щось особливе, щось таке з чим асоціюється в нього слово "здоров'я". Інші брали участь у спортивних естафетах, рухливих іграх, грали волейбол, бадмінтон.

Завершили свою мандрівку спортивним марафоном. Всі усміхненні, задоволені та життєрадісні повернулися до школи. Адже в здоровому тілі - здоровий дух! Тому закликаємо всіх вести активний здоровий спосіб життя.

Загін №6 "Оба-НА"

Друк

Табір "Джерело". День сьомий. День партизанів

Автор: Микола Олександрович.

Понеділок був насичений подіями. Після сніданку розпочалася гра-секрет "Карта". Кожний загін отримав цікаві завдання, які треба було виконати на зупинках. Питання з різних предметів, загадки, хореографічні рухи і це ще не весь перелік того, що чекало учнів на станціях...

Маса задоволення, щирі посмішки, чудовий заряд енергії отримали і вихованці, і вожаті-учителі...

Після цього діти виконали малюнки на асфальті на патріотичну тематику. Проте найцікавіші моменти цього дня були у шкільному тирі, де діти мали можливість зробити постріли із пневматичної зброї!

Загін №5 "Асорті"

Друк

Табір "Джерело". День шостий. День казки

Автор: Микола Олександрович.

Добро панує там, де живе казка. 8 червня 2018 року у табір "Джерело" завітали казкові герої, витворені уявою і руками дітей. Поставлені "акторами-аматорами" казки, давні і на сучасний манер, подарували дітям незабутні враження, гарний настрій та можливість відкрити у собі незвідані таланти. День пройшов на одному подиху.

Загін №4 "Дружба"

Друк

"Джерело". День п'ятий. День природи

Автор: Микола Олександрович.

Для кожної людини, яка щиро любить рідну землю, її природа – найчарівніша у світі. Здається, що немає нічого прекраснішого за погребищенські краєвиди. Саме тому учні пришкільного табору «Джерело» відправились у туристичний похід до лісу. Школярі захопились красою літньої природи, переконались, що кущі, трави, кожне зіллячко мають свою мову, власний голос. Відчули, що кожна травинка на нашій землі – жива.  Метою кожного загону було зібрати рослини з цілющими властивостями та скласти ікебано,  побудувати житло Робінзона, зробити з природного матеріалу ложку та приготувати смачненький обід.  Молодші школярі зібрали чебрець, який відновлює сили та зміцнює дух, а старшокласники розповіли про барвінок, який  загоює рани та лікує хвороби шкіри.  Кожний загін представив подорожник, любисток, ромашку, горобину, звіробій, спориш… Усього не перелічити! І створили своїми руками прекрасні шедеври.

Потрібно кожному знати, що довкола нас росте не просто трава, а корисне зілля. Слід пам'ятати про це, щоб по-справжньому дружити з рослинами  й природою.

І якщо ти вважаєш себе гідним сином чи донькою рідної землі, то маєш берегти й примножувати її красу, тоді вона наповнить твоє серце добром і любов'ю.

Загін №3 «Посмішка»

Друк

"Джерело". День четвертий. День захисту тварин

Автор: Микола Олександрович.

6 червня у пришкільному таборі "Джерело" відбувся "День захисту тварин". Вихованці прийняли участь у дискусії, де обговорювалося бережне ставлення до звірят, турботливе піклування про домашніх улюбленців та безпечне поводження при зустрічі з дикими тваринами. А також переглянули фільм про тварин занесених до Червоної книги України.

Діти взяли активну участь у конкурсі малюнків "Я люблю тварин". Кожен з учасників намалював свого домашнього улюбленця та поділився секретами піклування про них. Переможців конкурсу було нагороджено смачними подарунками.

У другій половині дня весело пройшов "Музичний вернісаж", у якому діти змагалися в переспівуванні дитячих пісень про тварин. Всі загони виконували туристичну пісню, з якою мадрували під час екскурсії до річки Рось.

На завершення дня було проведено цікаву естафету "Спортивні джунглі", діти стрибали "зайчиками", повзали "вужиками", бігали як "страусята". 

Наші вихованці набралися сил та отримали позитивні емоції.

Кращі загони були нагороджені Похвальними грамотами та цінними подарунками. Непомітно і дуже швидко промайнув день.

Загін№2 "Веселка"

Відвідувачі сайту

1191793
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
В цьому місяці
Всього
226
1535
7080
25731
1191793

Корисні посилання

 • Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України
 • Університет менеджменту освіти
 • Комітет з питань науки та освіти
 • Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
 • Академія педагогічних наук України
 • Український центр оцінювання якості освіти
 • Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
 • Пробне тестування онлайн
 • Укпаїнознавча гра Соняшник
 • Онландія - безпечна веб-країна
 • maluk
 • pochemuchka
 • samouchka
 • umnichka
 • online-bezpeka-logo
 • allforchildren
 • kangooroo
 • SOM
 • ostriv
 • parta lo
 • MAN