Методична проблема школи

Формування та розвиток життєвої компетентності учнів шляхом впровадження інноваційних технологій та сучасних методик в умовах школи культури здоров’я

Про підсумки державної підсумкової атестації учнів 4-их, 9-их та 11-го класів

Державна підсумкова атестація (ДПА) в 2016/2017 навчальному році проводилась відповідно листа Міністерства освіти і науки України «Про структуру 2016/2017 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів»,  відповідно до пункту 3 розділу І та пунктів 1, 2, 3, 7 розділу ІІ Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 30.12.2014р. №1547, наказу Міністерства освіти і науки України від 20.10.2016р. №1272 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році», Орієнтовних вимог до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2016/2017 навчальному році, затверджених МОН України, наказу відділу освіти Погребищенської райдержадміністрації від 08.02.2017 р. №29 «Про закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів в 2016-2017 навчальному році» та наказу по школі від 28.02.17 №43 » Про закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) в 2016 – 2017 навчальному році.

Наказ №116 "Про підсумки державної підсумкової атестації учнів 4-их, 9-их та 11-го класів "