Методична проблема школи

Формування та розвиток життєвої компетентності учнів шляхом впровадження інноваційних технологій та сучасних методик в умовах школи культури здоров’я

Про переведення учнів 5 – 8,10 класів до наступних класів

Керуючись статтею 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту, відповідно Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 р. №762 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 р. за №924/27369, Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 р. №778; Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 р. №1547,  зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 р. за №157/26602та на підставі річного оцінювання та  результатів державної підсумкової атестації, за рішенням педагогічної ради (протокол від 26.05.2017 р. №5)

Наказ №100 від 26.05.2017