Методична проблема школи

Формування та розвиток життєвої компетентності учнів шляхом впровадження інноваційних технологій та сучасних методик в умовах школи культури здоров’я

Наказ Про організацію роботи з охорони праці ти безпеки життєдіяльності

м.________

с.________

від"__"'________201___ №____

Про організацію роботи з охорони праці ти безпеки життєдіяльності

На виконання Законів України "Про охорону праці", "Про пожежну Пс'зпеку", "Про дорожній рух", "Про цивільну оборону", Положення про црганізацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного про¬цесу в установах і закладах освіти, з метою профілактики травматизму, створення безпечних умов праці та безпеки життєдіяльності

наказую:

1. Розробити і затвердити положення про службу охорони праці і техніки безпеки

2. Завгоспа__________(ПІБ) призначити відповідальним:

2.1. За створення здорових і безпечних умов праці, дотримання норм і правил охорони праці, виробничої санітарії і пожежної безпеки.

2.2. За організацію роботи з охорони праці, проведення заходів для попередження травматизму і професійних захворювань серед технічного персоналу, дотримання вимог техніки безпеки під час експлуатації ви-робничого й електричного обладнання, машин та механізмів.

3. Вихователя-методиста_______(ПІБ) призначити відповідальним

за створення здорових і безпечних умов навчально-виховного процесу, до-тримання норм і правил охорони праці.

4. Відповідальним особам своєчасно проводити інструктажі з пра¬цівниками дошкільного навчального закладу, нести відповідальність за оформлення журналів реєстрації інструктажів з працівниками та відповідної документації з питань охорони праці та безпеки життє¬діяльності, надавати відповідні звіти.

5. Контроль за станом охорони праці і безпеки життєдіяльності та виконанням наказу залишаю за собою.

Директор навчального закладу:_______________________________

З наказом ознайомлені:                                       _______________________________