Методична проблема, над якою працює освітній округ

Формування та розвиток життєвої компетентності учнів шляхом впровадження інноваційних технологій та сучасних методик в умовах рівного доступу до якісної освіти та профілізації старшої школи

Планування роботи на 2014-2015 н.р.

Планування роботи шкільної окружної методичної комісії вчителів  основ здоров’я на 2014-2015 н.р.

Погребищенського освітного округу №2

Методична тема   Формування життєвих навичок шляхом впровадження здоров’язбережувальних технологій

Засідання №1  вересень

1. Про організацію методичної роботи в 2014 -2015 н.р. та ознайомлення із педагогічними особливостями навчання учнів шостих класів. (Керівник ОМК Чорноус Н.С.)

2. Аналіз рівня знань, умінь, навичок та успішності учнів, труднощі  в опануванні програмним матеріалом. (Керівник  ОМК Чорноус Н.С.)

3. Складання та затвердження плану роботи методичної окружної комісії на 2014-2015 н.р. (Керівник ОМК Чорноус Н.С.)

Практична частина

1.Розробка завдань, термінологічних диктантів для узагальнюючих уроків (6 клас за новою програмою) .

Домашнє завдання

1.Підготувати  каталог цікавих статей фахової літератури.

Засідання №2  листопад

1. Використання здоров’язбережувальних технологій у формуванні життєвих навичок учнів. (Аврамчук І.І. ., учитель Ширмівської СЗШ І-ІІІ ст.)

2. Формування мотивації в учнів на збереження і зміцнення здоров’я на уроках основ здоров’я (Бурлаченко Т.І.,учителька Гопчицької СЗШ І-ІІІ ст.)

3. Огляд новинок Фахових журналів. (Члени ОМК)

Практична частина

1.Майстер-клас. Урок-узагальнення «Твоя безпека» 6 клас. (Чорноус Н.С., учитель Погребищенської ЗОШ №2 І-ІІІ ст.)

Домашнє завдання

Підготувати анкети для учнів 5 класу  «Домашні завдання». Зробити аналіз щодо навантаження учнів домашніми завданнями.

Засідання №3   лютий

1. Формування компетентнісних навичок учнів шляхом використання тренінгових вправ. (Керівник ОМК Чорноус Н.С.)

2. Обмін досвідом щодо підготовки агітбригад. (Члени ОМК)

Практична частина

Складання порад батькам та учням щодо раціонального використання часу при підготовці домашніх завдань.

Домашнє завдання

Опрацювати інформацію Інтернет сайтів щодо педагогічного досвіду учителів основ здоров’я і підготувати буклет - презентацію досвіду.

Засідання №4   квітень

1.Педагогічні знахідки вчителів (вивчення передового педагогічного досвіду) (Керівник ОМК Чорноус Н.С., БурлаченкоТ.І.)

2. Підсумок роботи ОМК за рік. (Керівник ОМК Чорноус Н.С.)