Разом назавжди

Ярмолюк Ольга

Вона ішла по темній вулиці, проклинаючи усе на світі, думала про те, як добре було б сидіти удома, закутавшись в улюблений плед, з чашкою гарячої кави та дивитися у монітор комп'ютера. Але вона все ішла. Було зовсім не холодно, а навпаки, тепліше, ніж зазвичай. Це, напевно, через сніг, який хрустів та блищав під її ногами. Темнота давно вже покрила все місто, хоча було не дуже пізно. Ідучи, вона не зустріла ні одної людини, все місто неначе вимерло. Лише будинки світилися вогниками удалині. Було трішечки страшнувато, тому, ідучи, вона шукала якусь постать свого коханого. Вона так хотіла бачити його постійно біля себе, що у кожному прохожому знаходила його риси. Навіть у його ходьбі вона бачила щось особливе. Він для неї був в усьому особливим. Дуже дивні думки крутилися у її голові.

Хтось пройшов мимо неї. А вона опустила голову, і думки, думки, думки... Хто він для мене? Хто він такий, що я про нього постійно думаю? Я іду до нього на зустріч. Але чому? Навіщо? Хто я для нього? Чому ми зустрілись у цьому житті? Задавала ці питання і ніяк не могла знайти відповідь на них. Вона зупинилась на перехресті. Під ліхтарем кружляли малесенькі білесенькі сніжиночки. Вона була схожа на них: така ж маленька і гарненька. А він – уже доросла людина. Вони зовсім різні. Він любить своїх друзів та гучні вечірки, а вона кохала його. Тут раптово задзвонив телефон. Взявши слухавку, вона почула його голос.

- Ти де? – запитав він, не привітавшись.

- Я під ліхтарем! – відповіла тихесеньким голосом вона.

- Під яким ще ліхтарем?

- Під тим, що на перехресті! – знову тихо дала вона відповідь.

- Тоді переходь дорогу, я тебе чекаю!

І знову тиша, немає ні одної людини та машини. Лише темрява і ліхтар. Вона думала тоді, що чує, як падає сніг. Зустрівшись, вони пішли гуляти і прекрасно провели цей час.

Але, на жаль, вона захворіла наступного дня. І провела багато часу у дома, під теплою ковдрою із чашкою чаю. Думки її постійно були лише про нього, напевно, він хвилюється, думає про мене, але чому не телефонує. І тоді, не витримавши, вона написала повідомлення: «Чому не пишеш, не телефонуєш?» У відповідь отримала: « Я дуже зайнятий і весь час проводжу на роботі». Вона зраділа, що все гаразд, і він просто не має часу.

Наступного дня вона пішла до школи і була дуже щасливою: нарешті сьогодні зустрінеться з ним увечері. Але тут одна із її однокласниць почала розповідати, що була на вечірці і познайомилася із чудовим хлопцем. Із її розповідей вона зрозуміла, що це той самий – її коханий. Недослухавши розповідь до кінця, вона помчала куди очі бачать. Довгий час блукала вулицями, не знаючи, що робити.

Додому не могла іти: мама відразу зрозуміє, що щось не так. Буде багато запитань, а вона так хотіла побути на самоті. Замерши, вона повернулася додому і замкнулася у своїй кімнаті.

Протягом чотирьох днів він не телефонував. Вона страждала і не знала, що робити. Усі ці дні сиділа у кімнаті, нічого не ївши та ні з ким не розмовляючи.

Зібравшись із силами, вийшла на вулицю, щоб прогулятися. Ідучи по її улюбленій алеї, вона зустріла його, але уже з іншою. Не витримавши цього болю, помчала щосили, щоб не дивитися на це. Перебігши дорогу, вона не помітила машини, яка мчала із шаленою швидкістю.

І ось... її життя обірвалося через нього. А він щасливо гуляв далі. Та наступного ранку він прокинувся дуже рано, йому щось не давало спати. Зібрався і пішов на роботу, але у магазині помітив газету із заголовком «Страшна подія вчорашнього дня», саме в той момент його потягло щось купити цю газету. Розгорнувши, він побачив її фото із заплющеними очима. Він зрозумів, що її немає, немає його малесенької, наївної дівчинки. Прочитавши статтю, він кинувся під машину на тому ж самому місці. І ось вони разом. Разом назавжди. Все так, як вона мріяла.