Вже майже щаслива

Синюченко Ольга

Потяг майже доїжджав до Ізюму. Марина зателефонувала Олександру і з нетерпінням чекала зустрічі з ним. Вони вперше розлучались на такий довгий час. За п'ять годин дороги Марина не могла знайти собі місця, нервово ходила по купе, згадуючи знайомство з Олександром.

... У той вечір вона йшла засмучена додому: завалено екзамен, тато в лікарні, тому було зовсім не до радощів. Крізь шум вітру почувся звук приглушеного мотору. Скло опустилось і пролунав приємний чоловічий голос:

- Дівчино, вас підвезти?

- Ні, дякую, – не повертаючи голови, тихим і засмученим голосом промовила Марина.

Хлопець не став набридати і просто поїхав. Потім ще довго у його пам'яті не зникав силует тендітної дівчини: низенька на зріст, струнка, чорноволоса, повні червоні губи, кирпатий ніс і тоненькі брови. А Марина, повернувшись додому все ще засмучена, понурилась у глибокий сон.

Зранку пронизливий звук будильника не дозволив додивитись солодке сновидіння. Маючи піднесений настрій, Марина вирішила прогулятись містом та й у магазин потрібно зайти, холодильник вже майже пустий. Дівчина старанно шукала на полицях супермаркету знежирений йогурт, ще не забути про вівсянку і молоко. У пошуках необхідного товару дівчина поникла у думки і не звертала уваги на інших покупців.

За дивним збігом обставин у тому ж магазині сьогодні був Олександр. Хлопець відразу впізнав незнайомку. Довго думав, чи варто почати розмову, а потім якось раптово промовив:

- Привіт.

- Привіт, а ми знайомі? – з усмішкою відповіла Марина.

Так слово за слово Марина з Олександром знайомились і пізнавали один одного.

Чотирнадцяте листопада. Марину розбудив телефонний дзвінок. Мама з татом вітали доньку з днем народження. Розповідали, що тато вже вдома, з лікарні його виписали. Для дівчини це був найкращий подарунок. Вона пообіцяла, що сьогодні приїде і щаслива та ще сонна повернулась до теплого ліжка. Заснути знову не вдалось, знадвору лунала гучна музика. Марина виглянула у вікно. Біля під'їзду п'ятиповерхівки вишикувався оркестр. Здивування охопило дівчину, коли вона це побачила.

Дзвінок у двері.

- З днем народження, кохана.

Усміхнений, щасливий, з великим букетом троянд перед нею стояв Олександр.

– Ми не так давно знайомі, але мені вистачило часу, щоб зрозуміти, що кохаю. Хочу прожити з тобою все життя. Стань моєю дружиною, – тремтливим голосом промовив він.

Ще сонна і здивована Марина відповіла:

- Я згодна.

До потягу ще залишалось шість годин, тому молода пара вирушила до ресторану відсвяткувати...

Отак все було, а тепер Марина поверталась назад до свого коханого. Місяць розлуки не знищив бажання одружитись. Вони стали ще дужче кохати один одного. А от і він. Він тепер вже так близько, зовсім не хочеться його відпускати. Закохані після довгих обійм пішли до машини. По дорозі додому вони довго розмовляли. Їхню розмову перебив дорожній інспектор:

- Ви перевищили швидкість.

- Ах, так, я не помітив.

- Давайте пройдемо до службової машини для оформлення протоколу.

- Кохана, зачекай. Я швидко, - промовив Олександр, поцілував Марину і вийшов із машини.

Службова машина стояла по інший бік дороги. Інспектор швидко оформив необхідні папери і Олександр вже повертався назад щасливий і усміхнений. Марина не спускала очей із Сашка. Та краще б їй було не бачити, що було далі. Шалена швидкість, скрегіт коліс і ... Чорне BMW пролетіло тінню, розтрощивши Сашка мов піщинку, і залишило довгий слід на асфальті. В одну мить все скінчилось, перекреслено нерозбірливою смертю. На очах Марини загинув коханий, зник сенс життя, зникло саме життя.