Методична проблема школи

Формування та розвиток життєвої компетентності учнів шляхом впровадження інноваційних технологій та сучасних методик в умовах школи культури здоров’я

Основні напрямки роботи

1. Створення умов для індивідуальної роботи в педагогічних працівників шляхом постійного  забезпечення їх науково-методичною літературою.
  2. Здійснення організаційно-методичної допомоги педагогам у науковій організації праці та розвитку педагогічної творчості.
  3. Організація консультацій з питань психології, педагогіки, фахової підготовки, методики     викладання      предметів.
  4. Організація та періодичне проведення виставок навчальної літератури, забезпечення   педагогічних працівників необхідною інформацією.
  5. Участь в організації та проведенні представницьких педагогічних заходів:
    • науково-практичних конференцій, семінарів, педагогічних читань, творчих звітів, виставок тощо;
    • презентація кращого досвіду роботи вчителів школи;
    • здійснення наставництва, стажування молодих учителів;
    • сприяння участі педагогічних працівників у науково-методичній та експериментальній    роботі.
  6. Впровадження в практику роботи кращого педагогічного досвіду, досягнень сучасної науки та    освіт¬ніх технологій.