Методична проблема школи

Формування та розвиток життєвої компетентності учнів шляхом впровадження інноваційних технологій та сучасних методик в умовах школи культури здоров’я

Урочиста лінійка присвячена Дню збройних сил України

Мета: виховувати в учнів почуття патріотизму, ораторські здібності.

Обладнання: сценарій лінійки

Хід лінійки:

Звучить твоя присяга

На вірність Україні,

В ній прадідів відвага

І крила соколині.

Звучить твоя присяга

При матері й дружині

Під українським стягом

На вірність Україні.

День прийняття Верховною Радою України Закону України «Про Збройні сили України» (6 грудня 1991 року) відзначається щорічно як професійне свято - День Збройних сил України.

Попри великі можливості та сприятливі умови, процес створення власних збройних сил не був для молодої Української держави легкою справою. Значною мірою численні проблеми та суперечності обумовлювалися тим, що Україна своє військове будівництво здійснювала шляхом поступового "реформування старої Радянської армії, а не творенням армії, так би мовити, з «чистого аркуша».

Збройні сили України відзначають день народження 6 грудня. Але фактично вони виросли з серпневої шинелі 1991 року. "Революційна ситуація" поширилась і на військових. Відчули вони і тиск керівництва з Москви, яке прагнуло будь-що зберегти в суверенних державах єдину армію.

Україна отримала у спадщину одне з наймогутніших військових угрупувань у Європі. За своїм потенціалом вона поступалася лише російським військам та американському військовому контингенту, розміщеному у Європі. Перевага України в озброєннях над сусідніми країнами становила над Польщею - 2,2 раза.

Збройні сили України пройшли нелегкий шлях становлення, стали надійним гарантом національної безпеки.