Методична проблема школи

Формування та розвиток життєвої компетентності учнів шляхом впровадження інноваційних технологій та сучасних методик в умовах школи культури здоров’я

Тематична лінійка присвячена Всесвітньому дню  боротьби зі Снідом.

Мета: розвивати в учнів інтерес до здорового способу життя, виховувати почуття відповідальності за своє здоров'я та життя.

Обладнання: сценарій лінійки.

Хід лінійки:

1 грудня - день боротьби зі СНІДом

СНІДу - "ні" - ми разом скажемо усі,

І чекаєм на підтримку звідусіль.

Якщо знати і виконувати все,

Щоб не захворіти,

То не буде ані горя, ні біди

І забуде нас хвороба назавжди,

Тільки б захотіти.

СНІД - одна з найважливіших проблем з якою зіткнулося людство. Стрімко зростає кількість інфікованих хворих і померлих на СНІД людей.

Перші випадки захворювання на СНІД було діагностовано у 1981 році у США. Спочатку хвороба видалася загадковою. У Франції сформували групу дослідників під керівництвом вченого-вірусолога Люка Монтеньє для її визначення. Вперше був ідентифікований у 1983 році. Зараз лікарі всього світу ведуть пошуки вакцини та поки що безрезультатно.

Люди добрі схаменіться!

Люди добрі зупиніться!

Лише за 8 місяців 2006 року на Вінниччині офіційно взято на облік 137інфікованих, серед них   18   дітей,   які   заразились   від   ВІЛ-позитивних матерів. За аналогічний період 2005 року з 156 ВІЛ4нфікованих було 20 дітей.

Можна говорити про те, що намітилась тенденція до стабілізації епідемії в області. Проте, коли в минулі роки ВІЛ4нфекція на території району не виявилась, за останні два роки, щороку реєструється 3-4 пацієнти з ВІЛ-інфекцією, переважно серед мешканців сільської місцевості. За І півріччя 2006 року на Вінниччині при введенні наркотиків заразились 40% інфікованих. Органами влади, державними і громадськими організаціями вживаються заходи по стабілізації епідемічної ситуації Прийнята обласна програма профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги і лікування інфікованих і хворих на СПІД. У районі також: розроблені заходи по виконанню цієї програми.

У школі теж проводиться пропаганда здорового способу життя.

Тому ми усіх закликаємо - будьте здорові, адже ваше здоров'я у ваших руках!