Методична проблема школи

Формування та розвиток життєвої компетентності учнів шляхом впровадження інноваційних технологій та сучасних методик в умовах школи культури здоров’я

Святкова лінійка до Свята жінок

Мета. Мотивувати учнів до чарівної пори року - весни; активізувати навчально-пізнавальну діяльність школярів; плекати любов та бережли¬ве ставлення людей до рідної природи, викорис-товуючи народні традиції; продовжити розвиток уявлень про єдність людини та природи; провес¬ти роботу з естетичного виховання учнів.

Обладнання. Запитання для інтелектуально¬го конкурсу, паперові квіти, повітряні кульки, штучні квіти, стрічки та композиції з них, корона, стрічки з назвами номінацій, подарун¬ки для учасниць, номерки, диски із записами мелодій, костюми, сукні конкурсанток.

Ми - люди, поки є природа!

(Тематична лінійка присвячена Дню довкілля)

Мета: Розширити знання дітей про екологічну кризу на Україні, сприяти формуванню в учнів етичних взаємовідносин людини з довкіллям, виховувати любов до природи, бережне ставлення до неї.

Новорічний калейдоскоп

(1-4 кл.)

ДІЙОВІ ОСОБИ:

• Сніговик
  • Герда
  • Кай
  • Снігова  Королева
  • Старий  Рік
  • Дід Мороз
  • Снігуронька

Свято відбувається  в актовому залі школи. Приміщення прикрашене сріблястим дощиком, паперовими сніжинками, білими та блакитними повітряними кульками, ялинковими прикрасами. На видному місці встановлено новорічну ялинку. Угорі на центральній стіні прилаштовано великий плакат із новорічними привітаннями. Звучить весела музика. До залу вбігає сніговик.

"Любов дала життя, і рух, і силу..."

Сценарій літературно-музичного вечора до

Дня святого Валентина

9-11 класи

Випереджувальне завдання: напередодні свята всі учні мають підготувати «валентинку» (написати анонімне послання своїм коханим і оформити їх у вигляді серця, вказуючи ім'я, прізвище та клас). Для цієї пошти працює дві скриньки на кожній великій перерві. Найкраще привітання буде оголошено па вечорі.

Оформлення залу: посередині сцени плакат у формі великого серця, на якому написана тема вечора; на журнальних столиках, що розміщені у різних частинах залу, та фортепіано стоять свічники з палаючими свічками; стіни залу прикрашені різноманітними "валентинками", висловами про кохання.