Гра Sunflower

Шановні колеги! Дорогі школярі та їхні батьки!

Українська асоціація викладачів зарубіжної літератури (УАВЗЛ) спільно з Творчим об`єднанням «Соняшник» просять Вас підтримати щойно започатковану Міжнародну гру зі світової (української та зарубіжної) літератури «Sunflower» та заохотити учнів 1-11 класів до участі в ній.

Що конкретно дасть школярам участь у Міжнародній грі «Sunflower»?

З-поміж цілої низки обґрунтованих відповідей виділимо лише основні:

- Дозволить виявити і/або розвинути творчі здібності учнів.

- Сприятиме їхньому долученню до найвищих досягнень світової літератури й культури, загальнолюдських і національних духовних цінностей, вихованню естетичного смаку, високої читацької і загальної культури, словом, формуватиме Людей Культури, і, зокрема, робитиме їх конкурентноспроможнішими в наш час напруженого інтелектуального змагання як цілих народів, так і окремих індивідів.

- Допоможе відпрацювати навички роботи із тестовими формами контролю їхніх навчальних досягнень, що необхідно для успішного складання ЗНО з метою вступу до ВНЗ, особливо на бюджетну форму навчання.

- Дасть шанс швидше визначитися з майбутнім фахом і навіть знайти випускникам шкіл потенційних роботодавців, оскільки до проведення Міжнародної гри «Sunflower» на її різних етапах долучене широке коло найкращих авторитетних вітчизняних і зарубіжних фахівців: освітян, науковців, письменників, перекладачів, дипломатів, менеджерів та ін.

....Як казали древні китайці, «навіть шлях довжиною цілих 1000 літ починається з першого кроку». Тож вирушаймо разом – сміливих супроводжує успіх! А дорогу підкаже «Sunflower», котрий завжди тягнеться до Сонця Світової Літератури....

З глибокою повагою та сподіванням на плідну співпрацю, завідувач кафедри світової літератури Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, професор, президент Української асоціації викладачів зарубіжної літератури Юрій Ковбасенко, директор Творчого об`єднання "Соняшник" Юрій Морщавка.